Powitajki przy kawie 56

25 stycznia 2020 14:11 / 5 osobom podoba się ten post
Miłego popołudnia Wszystkim normalnym opiekunom i opiekunom życzę 
Ja biorę się za porządki w domu. Przemeblowanie robimy stare wyrzucamy a nowe wprowadzamy. Czasami tak trzeba i nie ma co się bawić w sentymenty 
25 stycznia 2020 14:35 / 5 osobom podoba się ten post
Coś mi ciężko idzie  rozmowa  z potencjalnym pracodawcą, oczywiście chodzi o kase . Powiedział, że przemysli i oddzwoni . Jedno co mi sie podoba to miejsce w którym mogę pracować . Będę czekała na telefon . Swoje warumki przedstawiłam i wszystko się zgadza oprócz kasy .
25 stycznia 2020 14:38 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Coś mi ciężko idzie  rozmowa  z potencjalnym pracodawcą, oczywiście chodzi o kase . Powiedział, że przemysli i oddzwoni . Jedno co mi sie podoba to miejsce w którym mogę pracować . Będę czekała na telefon . Swoje warumki przedstawiłam i wszystko się zgadza oprócz kasy .:-(

Kasa musi się zgadzać! Przede wszystkim! Wiem co mówię, w podstawówce SKO wspólprowadziłam ,a w liceum byłam skarbnikiem samorządu 
25 stycznia 2020 14:39 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kasa musi się zgadzać! Przede wszystkim! Wiem co mówię, w podstawówce SKO wspólprowadziłam ,a w liceum byłam skarbnikiem samorządu :-)

No to mialaś zadatki na ministra skarbu 
25 stycznia 2020 14:40 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Miłego popołudnia Wszystkim normalnym opiekunom i opiekunom życzę :-)
Ja biorę się za porządki w domu. Przemeblowanie robimy stare wyrzucamy a nowe wprowadzamy. Czasami tak trzeba i nie ma co się bawić w sentymenty :-)

polubiłam ,  uważam, ze jestem normalną opiekunką, chociaż na papierze tego nie mam 
25 stycznia 2020 14:41 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

No to mialaś zadatki na ministra skarbu :-)

Ano miałam 
Dzięki Ci Panie, że na zadatkach się skończyło 
25 stycznia 2020 14:42 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

:-)polubiłam ,  uważam, ze jestem normalną opiekunką, chociaż na papierze tego nie mam :-)

Jak nie jak tak 
25 stycznia 2020 14:42 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

:-)polubiłam ,  uważam, ze jestem normalną opiekunką, chociaż na papierze tego nie mam :-)

Opiekunki wiele diagnoz stawiają, choc nie zawsze trafne - ale sa . Wiara cuda czyni 
25 stycznia 2020 14:43 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ano miałam :-)
Dzięki Ci Panie, że na zadatkach się skończyło :radosc1:

25 stycznia 2020 14:45 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Opiekunki wiele diagnoz stawiają, choc nie zawsze trafne - ale sa . Wiara cuda czyni :-)

Ja tam nie diagnozuje ,jak to mówiom -jo nie lekosz ,Pan Bóg lekosz ,ciebie boli ,ty narzekosz 
25 stycznia 2020 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ja tam nie diagnozuje ,jak to mówiom -jo nie lekosz ,Pan Bóg lekosz ,ciebie boli ,ty narzekosz :-)

To tesz  brzmi jak diagnoza . 
25 stycznia 2020 14:54 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

To tesz :-) brzmi jak diagnoza . :-)

A ,jak tesz, to taka lipna diagnoza 
25 stycznia 2020 14:55 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A ,jak tesz, to taka lipna diagnoza :-)

Co druga jest taka lipna 
25 stycznia 2020 14:56 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Co druga jest taka lipna :-)

Dlatego staram się jak najrzadziej tych diagnostyków nawiedzać. No chyba że muß 
25 stycznia 2020 15:01 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja tam noszę 36 i się nie chwalę :yahoo:

Ja też 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.