Powitajki przy kawie 56

25 stycznia 2020 21:37 / 7 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Herbatke chętnie wypije :-) nie pije kawki z samego rana :-)

Oooo jest ktoś taki jak ja czyli nie piję kawki z samego rana, ja właściwie to mało piję kawy jedynie dla towarzystwa i to nie zawsze.Coś mi kawusia szkodzi chyba to wątroba ale ciacha lubię mogą być z herbatką,dzień jakoś zleciał,jutro niedziela to też zleci,teraz jeszcze poczytam książkę i pójdę spać 
25 stycznia 2020 21:42 / 6 osobom podoba się ten post
Gusia29

???:zaskoczenie1:
Tina, myślałam, że znasz się na żartach :-(
Specjalnie bykuf orto nawsadzałam ,co by ten żartobliwy ton podkreślić, a Ty ,Ignor ? Jak wcześniej na dodatek?

Gusia- znam się. Lubię się śmiać i to bardzo, ale proszę, nie ciągnijmy już tego. 
Nie czytałam dziś wszystkiego, bardzo pobieżnie i myślę , że się nie skuszę.
Post Magdalenki mi się spodobał- właściwie tam jest zawarte to co bym powiedzieć chciała. Nikt tu nie jest bez winy i od nas zależy, czy dojdziemy do porozumienia, czy nie. Dlatego będzie zdrowiej jak sobie odpuscimy wszelkie aluzje i żaluzje
25 stycznia 2020 22:11 / 8 osobom podoba się ten post
tina 100%

Cała przyjemność po mojej stronie. Serio. Nie będę międlić tego co już wymiędlone zostało. Wypowiedziałam się raz , zdania jak widze nie mam powodu zmieniać. Ignor- jak wczesniej.

Raz zacytowalam i odpowiedziałam żartobliwie  Drugi raz cytuję, ale teraz na serio. Powiem tak,nie powinnam się przejmować, ale to co napisałaś, to coś z tego, o czym ja pisałam po ołudniu. 
Jeszcze raz przeczytałam Twoją odpowiedź i zwyczajnie zrobiło mi się przykro. Tak po ludzku przykro. Już jednak strząsnęlam z siebie to uczucie. 
Pisałaś nie tak dawno, że widzisz, również tutaj na Forum, więcej niż chciałabyś zobaczyć. A może jest tak, że widzisz to, co chcesz zobaczyć?
Nie wiem o co Ci chodzi ,odnośnie moich wypisów ,ale cóż, jakoś to przeżyję. 
Kiedyś przeczytałam coś, co wzięłam sobie do serca i tego się trzymam. 
"Człowiek  mądry nie wydaje opini o kimś, kogo nie zna, tylko na podstawie tego, co usłyszał od innych albo na podstawie swoich wyobrażeń. Opinia pozostałych, mnie nie interesuje. "
Dość dużo ,jak na rekruterkę forumową tutaj piszę, ale nie przypominam sobie, żebym celowo chciała zrobić komuś przykrość czy kogoś obrazić, nie prowokowałam też zamieszania. 
W wojsku weteranom można więcej niż rekrutom, ale w wojsku przecież chyba nie jesteśmy ?
Nie pójdę za przykładem innych i nie powiem, że się stąd  wypisuję. 
Tak,jak napisała Mleczko , że czasem wali prosto z mostu swoje zdanie, a jak się komuś nie podoba, to niech nie czyta a przynajmniej nie komentuje. 
Są tutaj osoby, na których posty czekam i chętnie czytam. Twoje też. 
Sama też będę pisała, bo czuję, że są tacy,którzy mnie też lubią czytać. 

25 stycznia 2020 22:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Raz zacytowalam i odpowiedziałam żartobliwie  Drugi raz cytuję, ale teraz na serio. Powiem tak,nie powinnam się przejmować, ale to co napisałaś, to coś z tego, o czym ja pisałam po ołudniu. 
Jeszcze raz przeczytałam Twoją odpowiedź i zwyczajnie zrobiło mi się przykro. Tak po ludzku przykro. Już jednak strząsnęlam z siebie to uczucie. 
Pisałaś nie tak dawno, że widzisz, również tutaj na Forum, więcej niż chciałabyś zobaczyć. A może jest tak, że widzisz to, co chcesz zobaczyć?
"Człowiek  mądry nie wydaje opini o kimś, kogo nie zna, tylko na podstawie tego, co usłyszał od innych albo na podstawie swoich wyobrażeń. Opinia pozostałych, mnie nie interesuje. "
Dość dużo ,jak na rekruterkę forumową tutaj piszę, ale nie przypominam sobie, żebym celowo chciała zrobić komuś przykrość czy kogoś obrazić, nie prowokowałam też zamieszania. 
W wojsku weteranom można więcej niż rekrutom, ale w wojsku przecież chyba nie jesteśmy ?
Tak,jak napisała Mleczko , że czasem wali prosto z mostu swoje zdanie, a jak się komuś nie podoba, to niech nie czyta a przynajmniej nie komentuje. 

Gusia- ale to nie wokół Ciebie unosi się zasłona domysłów  potem rozdrapywanych z lubością. Można mieć dość. I jako żart też bardzo kiepskie. Ignoruję. Tak jak napisałam wczesniej. Nic więcej nie mogę zrobić.
  Nie czytałaś mojego posta powyżej. 
Cieszy mnie tylko, że w twoim wpisie posród uporu ujrzałam w koncu odrobinę dobrej woli.
Dobranoc.
25 stycznia 2020 22:34 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Powiem Ci tyle, że i postami tiny jestem ostatnio zawiedziony. Więc nie jesteś osamotniona w toku swojego myślenia. Myślę, że osoba inteligentna, za jaką Ją uważałem, nie powinna postów komentować w sposób "podśmiechujkowy". 
Nie wyrażałem opinii w tych ostatnich  dyskusjach, ale dziś przebrała się czara goryczy...
Póki co, nadal będę obecny na forum
Szanujmy się wzajemnie
25 stycznia 2020 23:32 / 9 osobom podoba się ten post

Czy wy nie macie innych problemów jak utarczki i gra słów, aluzje i pstryczki w nos ?   Ja to dopiero mam problemy bujam się po świecie, zarobić nie dadzą, próbuje A nic mi nie wychodzi .     Nawet teraz , wracam Sindbadem    a nie chciałam. Wrrr 

Dyskusja na wyjeździe. https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3223/wzajemna-pomoc-/na-wyjezdzie-41/page/93

26 stycznia 2020 08:29 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Powiem Ci tyle, że i postami tiny jestem ostatnio zawiedziony. Więc nie jesteś osamotniona w toku swojego myślenia. Myślę, że osoba inteligentna, za jaką Ją uważałem, nie powinna postów komentować w sposób "podśmiechujkowy". 
Nie wyrażałem opinii w tych ostatnich  dyskusjach, ale dziś przebrała się czara goryczy...
Póki co, nadal będę obecny na forum:-)
Szanujmy się wzajemnie

Ja nie mogę pojąć o co chodzi w tym wczorajszym sporze, o nic w zasadzie . Mnie dowcipne wpisy Tiny smieszą chociaz nie powiem,  są zawiłe . Nie trzeba w kazdym wpisie dopatrywać się zlej woli . Ja zostałam zrugana, za uzycie slowa  "pogoni " . Więcej szczerości albo obojetności należy okazać nie robić ustawek i nie atakować . Ja na szczęście z nikim z forum nie mam kontaktu telefonicznego i nie wspomagam nikogo . Piszę tak jak uważam i dlatego może to się niektorym osobom nie podoba . Ja już sie nie zmienię, mam specyficzne poczucie humoru i lubię sie z siebie nabijać . Jeśli ktoś zle odczytuje moje wpisy jestem w stanie wyjasnic co miałam na mysli . Szanuje wszystkich nie tylko na forum, szanuję tez podopiecznych ,sąsiadów i ludzi spotkanych po drodze na zakupy 
26 stycznia 2020 08:38 / 7 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja nie mogę pojąć o co chodzi w tym wczorajszym sporze, o nic w zasadzie . Mnie dowcipne wpisy Tiny smieszą chociaz nie powiem,  są zawiłe . Nie trzeba w kazdym wpisie dopatrywać się zlej woli . Ja zostałam zrugana, za uzycie slowa  "pogoni " . Więcej szczerości albo obojetności należy okazać nie robić ustawek i nie atakować . Ja na szczęście z nikim z forum nie mam kontaktu telefonicznego i nie wspomagam nikogo . Piszę tak jak uważam i dlatego może to się niektorym osobom nie podoba . Ja już sie nie zmienię, mam specyficzne poczucie humoru i lubię sie z siebie nabijać . Jeśli ktoś zle odczytuje moje wpisy jestem w stanie wyjasnic co miałam na mysli . Szanuje wszystkich nie tylko na forum, szanuję tez podopiecznych ,sąsiadów i ludzi spotkanych po drodze na zakupy :-)

Ja się chyba zastrzele gumką z majtek. 
Zachowujesz się w myśl powiedzenia 
, Sro i jeszcze się bije "
Skończ ciągnąć ten temat i głupio się tłumaczyć. To Ty robisz   zamęt na tym forum przenosząc tu ploty z sąsiedniego forum. Nie wystarczy, że 2 osoby odeszły? Chcesz, żeby każdy kto nie zachwyca się Twoim gotowaniem i rozmiarem buta i ma inne zdanie na jakiś temat niż Ty był zmuszony odejść z tego forum dla własnego komfortu psychicznego? 

26 stycznia 2020 08:46 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja nie mogę pojąć o co chodzi w tym wczorajszym sporze, o nic w zasadzie . Mnie dowcipne wpisy Tiny smieszą chociaz nie powiem,  są zawiłe . Nie trzeba w kazdym wpisie dopatrywać się zlej woli . Ja zostałam zrugana, za uzycie slowa  "pogoni " . Więcej szczerości albo obojetności należy okazać nie robić ustawek i nie atakować . Ja na szczęście z nikim z forum nie mam kontaktu telefonicznego i nie wspomagam nikogo . Piszę tak jak uważam i dlatego może to się niektorym osobom nie podoba . Ja już sie nie zmienię, mam specyficzne poczucie humoru i lubię sie z siebie nabijać . Jeśli ktoś zle odczytuje moje wpisy jestem w stanie wyjasnic co miałam na mysli . Szanuje wszystkich nie tylko na forum, szanuję tez podopiecznych ,sąsiadów i ludzi spotkanych po drodze na zakupy :-)

Bo jestem pogodną osobą. Wypowiedzi może zawiłe, bo myślę przestrzennie- w 4 wymiarach znaczy 
Szczerość sobie cenię-nie jestem dobra w lawirowaniu, dlatego pewnego rodzaju ludzi wolę unikać. Życie pokazuje, że nigdy z tego nic dobrego nie wychodzi.
Nie oznacza to, że nie mam szacunku dla ludzi. Mam- tylko nie lubię pewnych zachowan. Wtedy kiedy jest dysonans między słowami a czynem. Tu nie pomogą żadne deklaracje.
26 stycznia 2020 09:40 / 6 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja się chyba zastrzele gumką z majtek. 
Zachowujesz się w myśl powiedzenia 
, Sro i jeszcze się bije "
Skończ ciągnąć ten temat i głupio się tłumaczyć. To Ty robisz   zamęt na tym forum przenosząc tu ploty z sąsiedniego forum. Nie wystarczy, że 2 osoby odeszły? Chcesz, żeby każdy kto nie zachwyca się Twoim gotowaniem i rozmiarem buta i ma inne zdanie na jakiś temat niż Ty był zmuszony odejść z tego forum dla własnego komfortu psychicznego? 

Kika, lubię Ciebie ,ale dajmy już spokój. To nie było ani miłe, ani potrzebne 
Nie komentujmy tego, co nam się nie podoba, ale nie jest tematem, który trzeba rozwijać 
A po za tym kwiatek na poprawę humoru 
26 stycznia 2020 12:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kika, lubię Ciebie ,ale dajmy już spokój. To nie było ani miłe, ani potrzebne :-(
Nie komentujmy tego, co nam się nie podoba, ale nie jest tematem, który trzeba rozwijać 
A po za tym :kwiatek dla ciebie2:kwiatek na poprawę humoru :-)

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.