Powitajki przy kawie 56

08 stycznia 2020 10:38 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzien dobry -  nic pozytywnego nie moge napisac oprocz tego, ze deszcz pada . Rakiety lataja.miedzy Iranem  a Irakiem , ukrainski smolot pasazerski uległ  awarii i spadl  175 osob zginelo .Czas spokoju minął  bezpowrotnie .A czasy w.ktorych dzien rozpoczynal sie muzyczka juz chyba nie wrócą  .Pomimo tego glowa do gory i do przodu .Dobrego , spokojnego dnia zycze :serce:

Samolot spadał już płonąc- jest filmik w sieci. Nikt za bardzo w problemy techniczne nie wierzy, a na ekspertyzy czeka się długo.
08 stycznia 2020 10:40 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Cześć wszystkim. U mnie szaro, buro i ponuro. Rano potrzebuję trochę czasu żeby się poskładać ale dziadek jest bezproblemowy więc mam czas na to. Ale miałam sen :zaskoczenie1: No nie kto inny, tylko Donek Tusk mi się śnił. Wyraźnie widziałam jego twarz, patrzył na mnie i mówił "o już wróciłaś" :hihi: Nie wiem skąd miałam wrócić i nie wiem, horror to był czy bajka ? 
Cholera w domciu nie miewam takich snów. Mam żałować ?? :bezradny:

Donek czyta nasze forum i pewnie spękał trochę 
08 stycznia 2020 10:46 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Wszystkim dzień dobry.
Wcześniej była dyskusja o ręcznikach hotelowych. Pracowałam w DE w drogim hotelu, gdzie najfajniejsze, miękkie i duże były ręczniki basenowe. I trzeba było co jakiś czas dokładać nowe, bo jakoś znikały... Albo sprzątałam pokój, gdzie po wyjeździe gości nawet papier toaletowy nie został- wszystko zabrali, szampon, mydła, różne pierdółki higieniczne w koszyczku. Zazwyczaj dokładało się to, czego brakowało, tu od zera trzeba było uzupełnić...

Mydełka i popierdółki z hoteli widziałam w niektórych niemieckich domach-ręczników nie. Rozwijają się 
08 stycznia 2020 10:58 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ale fajny sen:smiech3:
Niedawno miałem taki dziwny sen... Mignął mi w nim niejaki Zbyszko Ziobro(wski) :ucieka: Czyżby zapowiadałoby mi to jakieś problemy z.... wymiarem? :strach przed noca:
:lol2:

No to się zastanów co Ty nawywijałeś  
08 stycznia 2020 11:01 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

O mateńko :zaskoczenie:Clio- co Ty nam tu zalecasz jakieś metody dla grzecznych dzieciejów stosować :papa1:

Może Clio w tej robocie nam "zdzieciejała" 
08 stycznia 2020 11:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Może Clio w tej robocie nam "zdzieciejała" :hihi:

No musze sobie jakos dzien urozmaicac w tym miejscu(pdp zajeta soba i jest w swoim świecie kompueraaaa*mi juz by dawno oczy wylecialy od gapienia sie w komp masakra) i wam cos  zaspiewam teraz cos w mtv nawet leci do posluchania  to slucham i powoli czas na obiad.
Tak to. 
08 stycznia 2020 11:36 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Może Clio w tej robocie nam "zdzieciejała" :hihi:

Możliwe 
Nasi podopieczni często  jak dzieci, a wiadomo, kto z kim przestaje....
08 stycznia 2020 11:45 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Możliwe :-)
Nasi podopieczni często  jak dzieci, a wiadomo, kto z kim przestaje....:-)

Gusiaaaaaa.  
08 stycznia 2020 11:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No to się zastanów co Ty nawywijałeś :lol1: 

08 stycznia 2020 11:53 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

Gusiaaaaaa. :to nie ja: :hihi:

No co, Ty nie bądź taka nerwna ,jak mówi mój wnuk 
Ja tak po miesiącu sam na sam z podopieczną, też łapię się na tym, że się do niej upodabniam 
08 stycznia 2020 11:56 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Samolot spadał już płonąc- jest filmik w sieci. Nikt za bardzo w problemy techniczne nie wierzy, a na ekspertyzy czeka się długo.

Wszysto jest możliwe . Wybuchł zaraz po starcie, więc i paliwa miał dużo . Informacje sa sprzeczne w necie jak zwykle pierdoły piszą a w tv potrzymują, że to ustarka techniczna . Czas pokaże albo i nie .
08 stycznia 2020 11:56 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No co, Ty nie bądź taka nerwna ,jak mówi mój wnuk :nerwowa1:
Ja tak po miesiącu sam na sam z podopieczną, też łapię się na tym, że się do niej upodabniam :smiech3:

Raczej nie chce byc zamulona
Chce byc soba sobą  czasem spiewam, czasem w kuchni nawet potancze jak nikt nie widzi  
Moze to nie miejsce na takie cus    jeszcze troche i odbije sobie  
08 stycznia 2020 12:05 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wszysto jest możliwe . Wybuchł zaraz po starcie, więc i paliwa miał dużo . Informacje sa sprzeczne w necie jak zwykle pierdoły piszą a w tv potrzymują, że to ustarka techniczna . Czas pokaże albo i nie .

Wg Flighradar24 zniknął z radarów po 4 min lotu z wysokości 8 tys stop. Od momentu oderwania sie od pasa. Rozne są przypuszczenia. Niby startował 4 godz po ataku rakietowym kiedy system antyrakietowy czuwa. Nie wiadomo co sie stało.Nie wiadomo czy odnalezli juz czarne skrzynki.
Nie mam radosnego humoru ostatnio przez te wydarzenia. To straszne co sie dzieje.
08 stycznia 2020 12:06 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wg Flighradar24 zniknął z radarów po 4 min lotu z wysokości 8 tys stop. Od momentu oderwania sie od pasa. Rozne są przypuszczenia. Niby startował 4 godz po ataku rakietowym kiedy system antyrakietowy czuwa. Nie wiadomo co sie stało.Nie wiadomo czy odnalezli juz czarne skrzynki.
Nie mam radosnego humoru ostatnio przez te wydarzenia. To straszne co sie dzieje.

Pisali, że Irańczycy już je odnaleźli 
08 stycznia 2020 12:07 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Pisali, że Irańczycy już je odnaleźli 

Zanim zbadają to trochę czasu minie.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.