Powitajki przy kawie 56

08 stycznia 2020 12:18 / 9 osobom podoba się ten post
Witajcie. gdzieś mi wcięło pierwszy powitalny post, wię już tylko krótko. Cześć, u mni eteż mokro.
08 stycznia 2020 12:20 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Samolot spadał już płonąc- jest filmik w sieci. Nikt za bardzo w problemy techniczne nie wierzy, a na ekspertyzy czeka się długo.

My czekamy już prawie 10 lat na prawdziwe ekspertyzy z katastrofy smoleńskiej ....... i chyba nigdy sie nie doczekamy. 
08 stycznia 2020 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:boks2::boks2::na wozku1::zawstydzony::smiech3:

Biłeś pdp ??? A może te rękawice to na mnie, żebym się zamknęła i nie doszukiwała się ....
08 stycznia 2020 12:25 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wg Flighradar24 zniknął z radarów po 4 min lotu z wysokości 8 tys stop. Od momentu oderwania sie od pasa. Rozne są przypuszczenia. Niby startował 4 godz po ataku rakietowym kiedy system antyrakietowy czuwa. Nie wiadomo co sie stało.Nie wiadomo czy odnalezli juz czarne skrzynki.
Nie mam radosnego humoru ostatnio przez te wydarzenia. To straszne co sie dzieje.

W dzisiejszym świecie powinno się większość polityków pozamykać, dla bezpieczeństwa ludzi, zapiętych w pasy. Korporacje wysadzić w powietrze koniecznie z ich szefami i takie tam. 
08 stycznia 2020 12:30 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Biłeś pdp ???:lol1: A może te rękawice to na mnie, żebym się zamknęła i nie doszukiwała się ....:lol2:

Nie biłem pdp. Ale to  dla Ciebie, bo żaby nie pocalowałaś 
08 stycznia 2020 12:34 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Nie biłem pdp. Ale to :boks1: dla Ciebie, bo żaby nie pocalowałaś :smiech3:

No tak podejrzewałam, że to dla mnie było. Ale ta ziaba w środku fontanny jest, to co, mam się taplać w wodzie ?? Nóżki mi zmarzną 
08 stycznia 2020 12:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

W dzisiejszym świecie powinno się większość polityków pozamykać, dla bezpieczeństwa ludzi, zapiętych w pasy. Korporacje wysadzić w powietrze koniecznie z ich szefami i takie tam. 

To już wiem czemu się Donek jako wyrzut sumienia śnił 
To tak żartem, ale nie podoba mi sie to wszystko.
08 stycznia 2020 12:36 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To już wiem czemu się Donek jako wyrzut sumienia śnił :lol2:
To tak żartem, ale nie podoba mi sie to wszystko.

No bo nie ma się co podobać. Ja tam wyrzutu sumienia na Donku nie mam 
08 stycznia 2020 12:38 / 4 osobom podoba się ten post
Ciekawe gdzie  creyzy sie podziewa co to za agentka    i co kombinuje na robotach swoich ? A moze to szpieg? a moze przeszpieg? a moze tajemniczy klient    ... To ci orzech 
08 stycznia 2020 12:41 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

Ciekawe gdzie  creyzy:yo: sie podziewa co to za agentka :czarownica: :eureka:  i co kombinuje na robotach swoich ? A moze to szpieg? a moze przeszpieg? a moze tajemniczy klient :lol1:  :rozmysla: ... To ci orzech:yo: 

O żesz Ty szyfrantko wścibska- no rynce opadajo...
08 stycznia 2020 12:41 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No bo nie ma się co podobać. Ja tam wyrzutu sumienia na Donku nie mam :oczko:

On to czuje, on to wie 
08 stycznia 2020 12:43 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

O żesz Ty szyfrantko wścibska- no rynce opadajo...:lol3:

No co.... Przylazla sie wepchela w kolejke do podium przede mna i znikla jak petarda   
08 stycznia 2020 12:43 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

No co.... Przylazla sie wepchela w kolejke do podium przede mna i znikla jak petarda:lol3:   

Nie płacz .Doczekasz się....
08 stycznia 2020 12:46 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie płacz .Doczekasz się....

Ani nie wiadomo ile zarabia? W jakiej firmie? Z kim pracuje? Czy robota fajna? Gdzie mieszka? Co gotuje? I czy chodzi w szpilkach i pizamie krolikowej... No nic... 
08 stycznia 2020 12:51 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ostatnie dni to człowiek nawet przywitać się czasu nie ma
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.