Powitajki przy kawie 56

08 stycznia 2020 12:54 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) ostatnie dni to człowiek nawet przywitać się czasu nie ma:chaplin:

Nie wiem co ty tam wyprawiasz. 
Pewnie caly dom z piwnica i ogrodem polerujesz usiadz, oddechnij, walnij kawke i nogi do gory troche
08 stycznia 2020 12:55 / 6 osobom podoba się ten post
Clio

Nie wiem co ty tam wyprawiasz. 
Pewnie caly dom z piwnica i ogrodem polerujesz:gwizdanie: usiadz, oddechnij, walnij kawke i nogi do gory troche:-)

W ogrodzie tobym zgrzeszyła ale z mopem to nie! Jadę do miasta , zakupy , kawa , takie tam .
08 stycznia 2020 12:56 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

W ogrodzie tobym zgrzeszyła :podlewanie kwiatkow:ale z mopem to nie! Jadę do miasta , zakupy , kawa , takie tam .

Ok no jestes rozgrzeszona  
Milego dziona
08 stycznia 2020 12:59 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, witam się już popołudniowo i życzę spokojnego dnia 
08 stycznia 2020 13:27 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No tak podejrzewałam, że to dla mnie było. Ale ta ziaba w środku fontanny jest, to co, mam się taplać w wodzie ?? Nóżki mi zmarzną :lol2:

Never, never, never
Wiesz, że żartuję, pozdrawiam
08 stycznia 2020 14:35 / 6 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Heloł ludu pracujący:kwiatek dla ciebie2:Już z busa:radosc1: przyjechał o czasie b.sympatyczny młody mężczyzna .Jedziemy w 3 jedna koło mnie :zaskoczenie::dość nawiedzona i na dodatek wraca do domu po 3 dniach nerwowa bo nie zarobiła .Prawie do końca ze mną pojedzie ale z drugiej jej strony siedzi inna pani może z nią złapie lepszy kontakt :hihi:Słyszę że pani lubi sobie,, mięskiem porzucać"typu h...p... .Mam skuchawki:yahoo:Miłego dnia rodacy 

Konwalia,też nie lubie takich współpasażerek,ale raz jechałam wesołym busem,gdzie tylko ja i oczywiscie kierowca byliśmy trzeżwi.To było przeżycie,jeden rozwalił sobie głowe na parkingu,drugi co godzine darł sie o postój,a dwóch prawie się pobiło.Nie wiem,dlaczego kierowca Ich nie wysadził!?
08 stycznia 2020 14:42 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Miłego reszty dnia Wszystkim życzę. 
Dzisiaj padł rekord świata w moim wstawaniu 9 razy 
Jeszcze koordynatorka mnie obudziła o 9 30 
Spałam jeszcze do 12. Wstałam i  lyknelam do śniadanka. Teraz już mi lepiej. Po jutrze przyjeżdża moja wirtualno - telefoniczną koleżanka to mnie wspomoże w pracy. 3 nocki mi jeszcze zostały więc  żebym je jakoś przetrwała 

08 stycznia 2020 14:53 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Konwalia,też nie lubie takich współpasażerek,ale raz jechałam wesołym busem,gdzie tylko ja i oczywiscie kierowca byliśmy trzeżwi.To było przeżycie,jeden rozwalił sobie głowe na parkingu,drugi co godzine darł sie o postój,a dwóch prawie się pobiło.Nie wiem,dlaczego kierowca Ich nie wysadził!?

zazdroszcze takich busow z akcjami  ahahaha dobree 
08 stycznia 2020 14:56 / 7 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry :-)
Miłego reszty dnia Wszystkim życzę. 
Dzisiaj padł rekord świata w moim wstawaniu 9 razy :placze1:
Jeszcze koordynatorka mnie obudziła o 9 30 :placze1:
Spałam jeszcze do 12. Wstałam i :kawa1: lyknelam do śniadanka. Teraz już mi lepiej. Po jutrze przyjeżdża moja wirtualno - telefoniczną koleżanka :radosc1:to mnie wspomoże w pracy. 3 nocki mi jeszcze zostały więc :modlitwa: żebym je jakoś przetrwała :-)

Przegiecie 9 x   zatrudnic na noc ludzi zeby sobie dziadzo poszczoszkał na raty. Bez sensu.   ale jak jezt kaska i dziadzio nosi  to coz hehe bo dziadzio nie lubi to bo dziadzio to tamto tez nie lubi
Trzymam kciuki 
08 stycznia 2020 15:18 / 7 osobom podoba się ten post
Clio

Przegiecie 9 x :yo:  zatrudnic na noc ludzi zeby sobie dziadzo poszczoszkał na raty. Bez sensu. :gwizdanie:  ale jak jezt kaska i dziadzio nosi :krol: to coz hehe bo dziadzio nie lubi to bo dziadzio to tamto tez nie lubi:-)
Trzymam kciuki 

Chciałabym mieć tyle pieniędzy żeby mnie było stać na zawracanie komuś głowy po nocach.
Wczoraj o tym pisaliśmy wzbudziłam u dziadka wspomnienia z młodości. O 4 rano jak kolejny raz do niego wstam to powiedział mi, że mam piękne palce i że on miał 5 kobiet i też mały takie piękne palce Kurcze czy na wspomnienia mu się musiało zebrać o 4 w nocy. 
Opłacało się zainwestować 45 zł w hybrydy bo nawet jedna  pani w busie też mi powiedziała, że ładne i nie tak drogo. No to się  pochwaliłam 
08 stycznia 2020 16:10 / 5 osobom podoba się ten post
Maluda

Dlatego wolę z firmą z Olsztyna jeździć, niż z Suwałk, choć dłużej się jedzie. Ale dwóch kierowców (prawie zawsze) i nie ma pijanych pasażerów. Z naszymi przewoźnikami- tylko jeden raz jechałam całkowicie trzeźwym busem. Koszmar!
08 stycznia 2020 16:36 / 8 osobom podoba się ten post
Werska

Dlatego wolę z firmą z Olsztyna jeździć, niż z Suwałk, choć dłużej się jedzie. Ale dwóch kierowców (prawie zawsze) i nie ma pijanych pasażerów. Z naszymi przewoźnikami- tylko jeden raz jechałam całkowicie trzeźwym busem. Koszmar!

Takich przygód to ja jeszcze nie miałam. Nawet kiedyś kierowca upomnial pasażerów, że czuję zapach alkoholu i jak tak dalej będzie to zatrzyma się i wysadzi tych co piją. Raczej jest spokojnie. Tylko ten brak dodatkowego kierowcy mnie wkurza. Teraz jechałam do pracy to kierowca jechał od 20 a może i wcześniej bo nie wiem. Przejął mnie w Bolesławcu o tej godzinie. Ja wysiadalam jako 3 od końca okolo 5 nad ranem. W busie były jeszcze 2 osoby to pewnie skończył rozwozenie o 6 nie wcześniej. O 13 30 ten sam kierowca przyjechał po zmienniczki i w busie już siedziały 2 osoby. Kiedy on spał i czy w ogóle spał. 
08 stycznia 2020 17:07 / 10 osobom podoba się ten post
Dziendobrywieczor W domu inaczej czas biegnie niż na zleceniu. Ale dziś mi się już nic nie chce.
Posprzatane ugotowane ciasto zrobione kwiaty podlane piesior zadbany Normalnie wzorowa zona
Wczoraj dostałam smsa od córki moich dziadków że zlecenia, z zapytaniem dlaczego nie chce do nich wrócić i że mnie przeprasza za zachowanie swojej mamy.
Hmmmmm.... przecież nie będę tłumaczyć oczywistego że depresję seniorki trzeba leczyć. Mówiłam im o tym wiele razy ale oni nie
Co z tego że warunki super pieniadze też.Oni zmieniają opiekunki jak rekawiczki ,ja im pasuje bo mam duże doświadczenie w pracy z depresją ,wiem jak z nimi postępować i moja praca przyniosła efekt. No ale ...teraz to tak jest że najpierw oni nie chcieli opiekunek, a teraz opiekunka nie chce ich.
08 stycznia 2020 17:12 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Dziendobrywieczor:-) W domu inaczej czas biegnie niż na zleceniu. Ale dziś mi się już nic nie chce.
Posprzatane:-) ugotowane:-) ciasto zrobione:-) kwiaty podlane:-) piesior zadbany:-) Normalnie wzorowa zona:smiech3:
Wczoraj dostałam smsa od córki moich dziadków że zlecenia, z zapytaniem dlaczego nie chce do nich wrócić i że mnie przeprasza za zachowanie swojej mamy.
Hmmmmm.... przecież nie będę tłumaczyć oczywistego że depresję seniorki trzeba leczyć. Mówiłam im o tym wiele razy ale oni nie
Co z tego że warunki super pieniadze też.Oni zmieniają opiekunki jak rekawiczki ,ja im pasuje bo mam duże doświadczenie w pracy z depresją ,wiem jak z nimi postępować i moja praca przyniosła efekt. No ale ...teraz to tak jest że najpierw oni nie chcieli opiekunek, a teraz opiekunka nie chce ich.

Ja tak mam, że przeważnie oni mnie chcą a ja nie chcę ich  znaczy się rodziny
Chyba dlatego nie zbyt chętnie wracam w to samo miejsce ale następne zlecenie to powrót do dziadka z kotem tam gdzie byłam na przełomie lipca i sierpnia 
08 stycznia 2020 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.