Powitajki przy kawie 56

08 stycznia 2020 17:14 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Chciałabym mieć tyle pieniędzy żeby mnie było stać na zawracanie komuś głowy po nocach.
Wczoraj o tym pisaliśmy wzbudziłam u dziadka wspomnienia z młodości. O 4 rano jak kolejny raz do niego wstam to powiedział mi, że mam piękne palce i że on miał 5 kobiet i też mały takie piękne palce Kurcze czy na wspomnienia mu się musiało zebrać o 4 w nocy. 
Opłacało się zainwestować 45 zł w hybrydy bo nawet jedna  pani w busie też mi powiedziała, że ładne i nie tak drogo. No to się  pochwaliłam 

Ja też lubię ładne pazurki Ładne,  nie jakieś zmalowane na jaskrawy kolor , ale zadbane z delikatnym kolorkiem.Jesli jadę na zlecenie to jakis nudak w fajnym odcieniu.W domu mocniejsze
08 stycznia 2020 17:31 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

Ja też lubię ładne pazurki:-) Ładne,  nie jakieś zmalowane na jaskrawy kolor , ale zadbane z delikatnym kolorkiem.Jesli jadę na zlecenie to jakis nudak w fajnym odcieniu.W domu mocniejsze:-)

Mam tyle dobrze że moja córka zaliczyła kursy i sama za darmo robi mi paznokcie i czasem rzęsy jak chce sobie powachlowac Taką ma dodatkową fuchę a mnie to pasi
08 stycznia 2020 17:45 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mam tyle dobrze że moja córka zaliczyła kursy i sama za darmo:smiech3: robi mi paznokcie i czasem rzęsy jak chce sobie powachlowac :-):hihi:Taką ma dodatkową fuchę a mnie to pasi

Za darmo??? Zapomnij kiedyś się przekonasz
08 stycznia 2020 17:48 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1:

Kurczaki u mnie w busach z firmy to kulturka, spokoj, na gdy alkoholu nie wyczulam i nikt nie pil, nawet malo co gadaja, gapia sie w okna albo na leb kaptur i udaja ze sie wyspac musza i ewentualnie wymiana zdan kto ktory wysiada  i to nawet nie zawsze... tyle phi... A ha i zaaaaaaaaaawszeeeeeeeee 2 kierowców miłych... Moja firmunia ciii  
Czasami korzystam tez ze sprawdzonej firmy  co ma busy i co woza po europie i tez git
Czasami czytajac internet to ciekawostki dla mnie.
Ja trafiam na kulture i zawsze wszystko git. 
Taka szczesliwa gffffiazda moja
08 stycznia 2020 18:03 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mam tyle dobrze że moja córka zaliczyła kursy i sama za darmo:smiech3: robi mi paznokcie i czasem rzęsy jak chce sobie powachlowac :-):hihi:Taką ma dodatkową fuchę a mnie to pasi

Jak sie ma naturalna płytka po takich paznokciach, bo przyznam, że coś trwalszego niż zwykły manicure to praktyczna rzecz. Jednak mam ciągle opory, bo sie boję, że moje paznokcie będą po tym zniszczone. Dziś widziałam zestaw do manicure hybrydowego razem z LED lampą- zastanawialam się nawet czy kupić, ale też nie wiem jak już taką hybrydę usunąc jak sie zacznie niszczyc i czy sobie krzywdy nie zrobię.
08 stycznia 2020 18:11 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak sie ma naturalna płytka po takich paznokciach, bo przyznam, że coś trwalszego niż zwykły manicure to praktyczna rzecz. Jednak mam ciągle opory, bo sie boję, że moje paznokcie będą po tym zniszczone. Dziś widziałam zestaw do manicure hybrydowego razem z LED lampą- zastanawialam się nawet czy kupić, ale też nie wiem jak już taką hybrydę usunąc jak sie zacznie niszczyc i czy sobie krzywdy nie zrobię.

Powiem Ci że ja mam lampę i cały zestaw ale nie trzymają mi się długo hybrydy robione w domu. Wolę zapłacić raz na miesiąc i z glowy
08 stycznia 2020 18:24 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Za darmo??? Zapomnij:smiech3: kiedyś się przekonasz:buu::smiech3:

No no
08 stycznia 2020 18:25 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zawsze się niszczą ja nie robię często, ostatnio jakieś pół roku temu
08 stycznia 2020 18:27 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Kurczaki u mnie w busach z firmy to kulturka, spokoj, na gdy alkoholu nie wyczulam i nikt nie pil, nawet malo co gadaja, gapia sie w okna albo na leb kaptur i udaja ze sie wyspac musza i ewentualnie wymiana zdan kto ktory wysiada  i to nawet nie zawsze... tyle:gwizdanie: phi... A ha i zaaaaaaaaaawszeeeeeeeee 2 kierowców miłych... Moja firmunia ciii:przytula::lol1:  :wystawia jezyk1:
Czasami korzystam tez ze sprawdzonej firmy  co ma busy i co woza po europie i tez git:-)
Czasami czytajac internet to ciekawostki dla mnie.
Ja trafiam na kulture i zawsze wszystko git. 
Taka szczesliwa gffffiazda moja:-)

Clio jakie kurczaki ?Ja golonko jadłam kuliżanki tezcoś Ci wskoczyło innego niż miało ha
08 stycznia 2020 18:33 / 4 osobom podoba się ten post
Golonko jadłaś? wow
08 stycznia 2020 18:37 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Golonko jadłaś? :mniam:wow

Tak pyszne ,mięciutkie z kapustka i kluseczki, sosik też i kompocik całe 25 zł 
08 stycznia 2020 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak pyszne ,mięciutkie z kapustka i kluseczki,:mniam: sosik też i kompocik całe 25 zł 

Super
08 stycznia 2020 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zawsze się niszczą ja nie robię często, ostatnio jakieś pół roku temu:-)

To zostanę przy tradycyjnym 
08 stycznia 2020 18:45 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Super:-)

Ja kobieta a lubię pojesc jak chopa potem rower i se obiecałam że parę razy pojadę na basen a co
08 stycznia 2020 18:49 / 2 osobom podoba się ten post
A do mnie dzwonili z firmy z nową ofertą, a ja spałem

A może po to żeby wracać z powrotem? Hmm... 
Bo tam jest nieciekawie... 

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.