Powitajki przy kawie 57

26 stycznia 2020 06:54 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry , dużo powodów do zadowolenia na cały dzień wszystkim życzę ,
 teraz kawy smacznej , cacao , mleka z miodem , herbaty lub tego co kto pije 
na zdrowie 
26 stycznia 2020 07:07 / 13 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie.
Moja przedostatnia tutaj. PDP dalej w szpitalu, a ja mam zamiar dzisiaj w kuchnię wpaść, aby sobie obiadki przygotować na następne kilka dni. Wczoraj, jak wróciłyśmy ze szpitala to nawet miejsca aby spokojnie obiad zjeść nie miałam, bo synek cały stół zajął szykując kawę dla pracowników.
Miłego dnia wszystkim.
26 stycznia 2020 07:15 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry tym ,którzy już wstali i tym,którzy później dołączą 
Jeszcze w łóżku, ale już z kawą. Sama sobie zrobiłam 
Pogodnej, spokojnej niedzieli wszystkim życzę 
26 stycznia 2020 07:28 / 9 osobom podoba się ten post
nincia

Oooo jest ktoś taki jak ja czyli nie piję kawki z samego rana, ja właściwie to mało piję kawy jedynie dla towarzystwa i to nie zawsze.Coś mi kawusia szkodzi chyba to wątroba:-) ale ciacha:piecze ciasteczka: lubię mogą być z herbatką,dzień jakoś zleciał,jutro niedziela to też zleci,teraz jeszcze poczytam książkę:oklaski3: i pójdę spać :-)

Mi szkodzi kawka z mlekiem więc pije czarną i to też w niewielkich ilościach, z rana zdecydowanie wole herbatkę. Normalnie pije yerbe ale tym razem zapomniałam zabrać ze sobą, siatka z yerbą i naczynkiem do picia zostały na stole w kuchni i czekają na mój powrót 
26 stycznia 2020 07:29 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  spokojnej niedzieli kochani 
26 stycznia 2020 07:56 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja już w pełnym rozruchu, nawet kompa odpaliłam . Niebo błękitnieje tzn., że sie wypogodzi i będzie mozna żyć .Idzie jakieś ochłodzenie w naszej strone, może odrobine przyroda przystopuje  . Tryzmta się w ten dzień niby wolny od pracy, w którym i tak wszystko trzeba zrobić co jest nam przypisane . Może dzisiaj odstawie herbatkę a kawę wypiję, a moze nie ?
26 stycznia 2020 08:02 / 8 osobom podoba się ten post
Malgoszg

Mi szkodzi kawka z mlekiem więc pije czarną i to też w niewielkich ilościach, z rana zdecydowanie wole herbatkę. Normalnie pije yerbe ale tym razem zapomniałam zabrać ze sobą, siatka z yerbą i naczynkiem do picia zostały na stole w kuchni i czekają na mój powrót :-)

Dzień dobry wszystkim niedzielnie.
Malgoszg- też lubię yerbę. Ale na zlecenie nigdy nie brałam- może czas zacząć?
26 stycznia 2020 08:02 / 10 osobom podoba się ten post
Witam w niedzielę- następną spędzę już we własnym domku z czego cieszę się ogromnie. Kolejny pogodny dzień się zapowiada, powietrze rześkie, oddycha się z przyjemnością.
Miłego dnia i zadowolenia z siebie wszystkim życzę .
26 stycznia 2020 08:04 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Witam serdecznie 
sobie popijam i w planach oprócz zrobienia obiadu nie mam nic konkretnego.
Wczoraj dowiedzialam się, że moja koleżanka do szpitala idzie i nie uda nam się spotkać przed tym wiec w któryś dzień muszę sobie czas wygospodarować żeby ją odwiedzić. 
Jutro wreszcie do zusu pojadę bo mam tam sprawę do wyjaśnienia i ciekawa jestem jak oni podają do tematu. Czy frontem do klienta czy odwrotnie 
26 stycznia 2020 08:12 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry przy herbatce,  miłego bezstresowego dnia życzę wszystkim,u mnie pdp jeszcze śpi a ja śmigam na cygareta 
26 stycznia 2020 08:40 / 7 osobom podoba się ten post
Werska

Dzień dobry wszystkim niedzielnie.
Malgoszg- też lubię yerbę. Ale na zlecenie nigdy nie brałam- może czas zacząć?

Zabieraj zabieraj niech Ciebie też pdp zasypują pytaniami 
26 stycznia 2020 09:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry spokojnej niedzieli życzę 
26 stycznia 2020 10:10 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry 
Witam serdecznie :-)
:kawa1:sobie popijam i w planach oprócz zrobienia obiadu nie mam nic konkretnego.
Wczoraj dowiedzialam się, że moja koleżanka do szpitala idzie i nie uda nam się spotkać przed tym wiec w któryś dzień muszę sobie czas wygospodarować żeby ją odwiedzić. 
Jutro wreszcie do zusu pojadę bo mam tam sprawę do wyjaśnienia i ciekawa jestem jak oni podają do tematu. Czy frontem do klienta czy odwrotnie :oczko2:

Nie licz na pomoc ZUS w tych sprawach, oni nie chcą się w to mieszać, chyba, że wyślesz oficjalne zgłoszenie lub zapytanie.
26 stycznia 2020 10:18 / 7 osobom podoba się ten post
Serdecznie witam w niedzielne przedpołudnie
Życzę spokojnego dnia
26 stycznia 2020 10:19 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.