Powitajki przy kawie 57

18 lutego 2020 12:53 / 11 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie,dopiero podłaczyłam neta.Napisze więcej jak zbadam bliżej tereny.Spokojnego popołudnia.
18 lutego 2020 14:30 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak na 3_4 dni:radosc1:

Od 11 marca jestem dostępna w Polsce 
Wszystkie drogi w Beskidy krzyżują się koło mojego domu 
18 lutego 2020 14:32 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam serdecznie,dopiero podłaczyłam neta.Napisze więcej jak zbadam bliżej tereny.Spokojnego popołudnia.:kwiaty_serca:

Spokojnej pracy 
18 lutego 2020 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry :-) wszystkim. Pogoda robi mi co dzień psikusa, albo słońce z silnym wiatrem, albo deszcz a droga w pola daleka. Także nie po drodze mi że spacerem.:-) Teraz świeci słoneczko i mam zamiar pi obiedzie pójść na spacer,ale widzę ciemne chmury więc zaraz będzie lało:-)
Od 3 godzin czekam na rozmowę z moja agencja:smiech3: rozmowę zamowilam:smiech3: w centrum wiadomość przekazana do koordynatora:super: i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego tylko czas. No tak :smiech3: przecież to międzynarodowa rozmowa:hihi: trzeba czekać:hihi: Jestem juz pewna że to pierwsza i ostatnia przygoda z tą agencją
Zlecenie jest ok, ale niektóre punkty w umowie już nie.Napewno już nic nie wskóram, ale niektóre oczywiste rzeczy są dla mnie tak oczywiste że przyznaje nie dopytalam No trudno człowiek całe życie się uczy i dalej się nie nauczy. Znaczy się guuupi jest:hihi:

Ważni są znaczy  
Tak to już jest. Dla niektórych są pewne rzeczy oczywiste, a dla innych to co dozwolone nie jest zabronione i nazywa się to sprytem 
Anka1

Dzień Dobry :-) wszystkim. Pogoda robi mi co dzień psikusa, albo słońce z silnym wiatrem, albo deszcz a droga w pola daleka. Także nie po drodze mi że spacerem.:-) Teraz świeci słoneczko i mam zamiar pi obiedzie pójść na spacer,ale widzę ciemne chmury więc zaraz będzie lało:-)
Od 3 godzin czekam na rozmowę z moja agencja:smiech3: rozmowę zamowilam:smiech3: w centrum wiadomość przekazana do koordynatora:super: i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego tylko czas. No tak :smiech3: przecież to międzynarodowa rozmowa:hihi: trzeba czekać:hihi: Jestem juz pewna że to pierwsza i ostatnia przygoda z tą agencją
Zlecenie jest ok, ale niektóre punkty w umowie już nie.Napewno już nic nie wskóram, ale niektóre oczywiste rzeczy są dla mnie tak oczywiste że przyznaje nie dopytalam No trudno człowiek całe życie się uczy i dalej się nie nauczy. Znaczy się guuupi jest:hihi:

Już się martwiłam, że tak się tym nowym samochodem rozpędziłaś, że do domu nie umiesz trafić. Fajnie, że jesteś 
Co do końcówki tego co napisałaś  to nic wielkiego każdemu się zdarza. Ja to już pisze sobie na kartce o co mam zapytać, dopytać a i tak się zdarzało, że agencja mnie przechytrzyła. Ostatnio to ja jestem góra 
Luke

Tzn co jest nie tak? :-)

Ejże Luke  nie na forum  Za dużo czyta to  ludzi których nie znam
Najważniejsze że nie pracuje za darmo cała reszta ...no trudno
18 lutego 2020 14:40 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ważni są znaczy :-) 
Tak to już jest. Dla niektórych są pewne rzeczy oczywiste, a dla innych to co dozwolone nie jest zabronione i nazywa się to sprytem :oczko2:

Zacytuję sama siebie  "to co nie jest zabronione jest dozwolone " miało być  Kot się drze pod drzwiami i się rypsłam .Wicie, rozumicie...
18 lutego 2020 14:44 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

:buziaki1::kwiatek dla ciebie1:
Już się martwiłam, że tak się tym nowym samochodem rozpędziłaś, że do domu nie umiesz trafić. Fajnie, że jesteś :przyjaciele:
Co do końcówki tego co napisałaś  to nic wielkiego każdemu się zdarza. Ja to już pisze sobie na kartce o co mam zapytać, dopytać a i tak się zdarzało, że agencja mnie przechytrzyła. Ostatnio to ja jestem góra :radosc1:

Samochód będzie chyyyyyyba w przyszłym tygodniu. Ja tu na miesiąc jestem więc niewiele czasu mi zostało. 
Kochana co do przechytrzenia to tylko kwestia czasu i prędkości z jaką agencja przedstawia Ci dobre zlecenie na wczoraj. Kartka z pytaniami mi się zawieruszyla, adrenalina z demencją się pomieszała.
I tylko się śmiać z siebie mi pozostało
A na telefon od koordynatora dalej czekam  myslisz że się doczekam?? Już minęło 6 godzin
18 lutego 2020 14:47 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zacytuję sama siebie :lol2: "to co nie jest zabronione jest dozwolone " miało być :-) Kot się drze pod drzwiami i się rypsłam .Wicie, rozumicie...:-)

Wszystko rozumimy ale najbardziej spodobał mi się spryt
18 lutego 2020 14:50 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Samochód będzie chyyyyyyba w przyszłym tygodniu. Ja tu na miesiąc jestem więc niewiele czasu mi zostało. 
Kochana co do przechytrzenia to tylko kwestia czasu i prędkości z jaką agencja przedstawia Ci dobre zlecenie na wczoraj. Kartka z pytaniami mi się zawieruszyla, adrenalina z demencją:smiech3: się pomieszała.:smiech3:
I tylko się śmiać z siebie mi pozostało:smiech3:
A na telefon od koordynatora dalej czekam :zaskoczenie1: myslisz że się doczekam?? Już minęło 6 godzin:nie wolno:

Wiesz co mówię jak mnie agencja pyta jakimi cechami bym się określiła. Mówię, że mam poczucie humoru 
 Po co ma dzwonić?
Na ostatnim zleceniu nie zadzwonił do mnie koordynator. Ja do niego też nie dzwonilam bo po co?
Jak Ty nie zadzwonisz to on raczej nie zadzwoni tak myślę 
18 lutego 2020 14:53 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ważni są znaczy :-) 
Tak to już jest. Dla niektórych są pewne rzeczy oczywiste, a dla innych to co dozwolone nie jest zabronione i nazywa się to sprytem :oczko2:

Ja bym taka wyrozumiala nie była. To zwykle oszustwo 
18 lutego 2020 14:54 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Zacytuję sama siebie :lol2: "to co nie jest zabronione jest dozwolone " miało być :-) Kot się drze pod drzwiami i się rypsłam .Wicie, rozumicie...:-)

Nie rozumie 
To kto się darł pod tymi drzwiami? 
18 lutego 2020 14:54 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Wiesz co mówię jak mnie agencja pyta jakimi cechami bym się określiła. Mówię, że mam poczucie humoru :smiech3:
 Po co ma dzwonić?
Na ostatnim zleceniu nie zadzwonił do mnie koordynator. Ja do niego też nie dzwonilam bo po co?
Jak Ty nie zadzwonisz to on raczej nie zadzwoni tak myślę :ucieka:

Dzwonilam 6 godzin temu  Pani która odebrala  telefon powiedziała że przekazuje koordynatorowi wiadomośc że ja  chce się z nim skontaktować.

18 lutego 2020 14:55 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie rozumie :zaskoczenie1:
To kto się darł pod tymi drzwiami? :oczko2:

Jak to kto?? Spryciarz
18 lutego 2020 14:56 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Ja bym taka wyrozumiala nie była. To zwykle oszustwo :-(

To prawda. Napisałam ironicznie. Emotke , że puszczam oczko na końcu zamieściłam przecież 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.