Powitajki przy kawie 57

18 lutego 2020 14:56 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzwonilam 6 godzin temu :-) Pani która odebrala  telefon powiedziała że przekazuje koordynatorowi wiadomośc że ja  chce się z nim skontaktować.

Jeżeli przekazała to widać koordynator bardzo zajęty jest 6 godzin to sporo 
Dzwon bezpośrednio do niego. 
18 lutego 2020 14:57 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Jeżeli przekazała to widać koordynator bardzo zajęty jest 6 godzin to sporo :-(
Dzwon bezpośrednio do niego. 

Taaaa...a jak potrzebowali na szybko to w sobotę i niedzielę dzwonili
18 lutego 2020 14:58 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie rozumie :zaskoczenie1:
To kto się darł pod tymi drzwiami? :oczko2:

Podczas pisania tego posta  , jeden z moich kotów sie pod drzwiami wydzierał. Podrzutek. Młody kocur-przekochany i okropna przylepa, ale bałagani strasznie. Był na podwórku, a że zaczeło wiać i padać tak i chciał do domu.
18 lutego 2020 14:59 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Taaaa...a jak potrzebowali na szybko to w sobotę i niedzielę dzwonili:chaplin:

Widać w sobotę miał czas a w środku tygodnia nie ma 
18 lutego 2020 15:00 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Podczas pisania tego posta  , jeden z moich kotów sie pod drzwiami wydzierał. Podrzutek. Młody kocur-przekochany i okropna przylepa, ale bałagani strasznie. Był na podwórku, a że zaczeło wiać i padać tak i chciał do domu.

Mówiłam że spryciarz
18 lutego 2020 15:01 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Widać w sobotę miał czas a w środku tygodnia nie ma :bezradny:

Trudno ja nie zbiednieje, a więcej z nimi nie pojadę. Powtórzę się jeśli powiem że człowiek na błędach się uczy?
18 lutego 2020 15:01 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To prawda. Napisałam ironicznie. Emotke , że puszczam oczko na końcu zamieściłam przecież :-)

Wiem ale zawsze to wkurzające dla mnie jest jak czytam jaka, przebiegłością "wykazała się kolejna agencja 
18 lutego 2020 15:03 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Trudno:-) ja nie zbiednieje, a więcej z nimi nie pojadę. Powtórzę się jeśli powiem że człowiek na błędach się uczy?:-)

A................ ich pies choć to mezalians byłby dla psa 
18 lutego 2020 15:05 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Wiem ale zawsze to wkurzające dla mnie jest jak czytam jaka, przebiegłością "wykazała się kolejna agencja :nerwowa1:

Tyle lat pracuje a dałam się podejść jak pierwszoklasista. Nie dopytalam i to co dla mnie oczywiste dla nich nie. I tyle,  mogę mieć tylko do siebie żal ze za szybko przyjęłam to szybkie zlecenie. Tu jest ok. Tylko kasa się nie zgadza.Moja kasa
18 lutego 2020 15:06 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

A................ ich pies choć to mezalians byłby dla psa :-)
:przytul aniola:

Właśnie na pocieszenie zjem dziś tabliczkę czekolady. A jak się wkurzę to i dwie dam rady
18 lutego 2020 15:16 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Właśnie:aniolki: na pocieszenie zjem dziś tabliczkę czekolady:-). A jak się wkurzę to i dwie dam rady:smiech3:

Pewnie  ze dasz rade. Wierzę w Ciebie 
18 lutego 2020 15:20 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Tyle lat pracuje a dałam się podejść jak pierwszoklasista.:-) Nie dopytalam i to co dla mnie oczywiste dla nich nie. I tyle,  mogę mieć tylko do siebie żal ze za szybko przyjęłam to szybkie zlecenie. Tu jest ok. Tylko kasa się nie zgadza.Moja kasa:chaplin:

Jak uczniak 
Jak się zorientowałaś, że coś jest nie tak przecież wypłaty jeszcze chyba nie miałaś?
Koordynator Cię w błąd wprowadził czy polska strona? 
18 lutego 2020 15:31 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Jak uczniak :smiech3:
Jak się zorientowałaś, że coś jest nie tak przecież wypłaty jeszcze chyba nie miałaś?
Koordynator Cię w błąd wprowadził czy polska strona? 

Przyszła umowa
18 lutego 2020 15:38 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Przyszła umowa:chaplin::niebo pieklo:

Nie podpisuj!!!!
Dzwon do skutku. Powiedz, że kasa się nie zgadza. Niech aneks przysla. Postrasz ich  że rodzinie powiesz jakie chwyty oni stosują. Spróbuj może coś wywalczysz. Nie odpuszczaj im bo tak jak powiedziałaś my idziemy im na ustępstwa. Jedziemy z dnia na dzień, zostawiamy i odkładamy ważne sprawy na potem. Ratujemy im tylek za przeproszeniem to niech oni to docenia. Jak potrzebują to by nas spod ziemi wyciągneli. 
18 lutego 2020 16:23 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Tyle lat pracuje a dałam się podejść jak pierwszoklasista.:-) Nie dopytalam i to co dla mnie oczywiste dla nich nie. I tyle,  mogę mieć tylko do siebie żal ze za szybko przyjęłam to szybkie zlecenie. Tu jest ok. Tylko kasa się nie zgadza.Moja kasa:chaplin:

Trzymam kciuki za pomyślne zalatwienie sprawy 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.