Powitajki przy kawie 57

18 lutego 2020 16:25 / 11 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry kochani , zapraszam na popoludniową kawusię 
I życzę miłego  popołudnia  
18 lutego 2020 16:34 / 6 osobom podoba się ten post
No i nie doczekałam się telefonu.Zadzwinilam do firmy jeszcze raz Pani koordynator już nie ma. Pisze teraz maila do nich. Jeśli nie będzie odzewu w sobotę  porozmawiam z rodziną. Nic więcej nie mogę zrobić.
18 lutego 2020 16:36 / 4 osobom podoba się ten post
Anka1

No i nie doczekałam się telefonu.Zadzwinilam do firmy jeszcze raz Pani koordynator już nie ma. Pisze teraz maila do nich. Jeśli nie będzie odzewu w sobotę  porozmawiam z rodziną. Nic więcej nie mogę zrobić.

dobra decyzja. Powodzenia 
18 lutego 2020 19:51 / 4 osobom podoba się ten post
GusiaLukeHa pamiętam jak przed Bożym Narodzeniem wykupiliscie wszystkie banany w czekoladzie zwłaszcza Luke  a jak żeście się tym chwalili jakie dobre....  ha a ja se teraz te pyszności mniamniusiam już z dziesięć sztuk zjadłam moje ci one  tylko moje
18 lutego 2020 19:58 / 5 osobom podoba się ten post
Hejo. Co tak cicho u was? Gdzie są dyskusje i analizy...      kiedyś to były czasy..... 
18 lutego 2020 20:02 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Hejo. Co tak cicho u was? Gdzie są dyskusje i analizy... :inspektor:  :-)   kiedyś to były czasy..... 

Kąpią się albo jeszcze kolacyjki jedzą starzejemy się Kama tak po prostu i chodzimy spać z kurami 
18 lutego 2020 20:11 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Gusia:oklaski2:Luke:oklaski2:Ha pamiętam jak przed Bożym Narodzeniem wykupiliscie wszystkie banany w czekoladzie zwłaszcza Luke :smiech3: a jak żeście się tym chwalili jakie dobre....  ha a ja se teraz te pyszności mniamniusiam:mniam: już z dziesięć sztuk zjadłam moje ci one  tylko moje:terefere:

Taa, dobry patent sprzedałem? 
18 lutego 2020 20:19 / 5 osobom podoba się ten post
A zapomniałam dopisać,  zaś mam problem .   Z sąsiadem . Mieszka między nami. 80letni napaleniec. No nic , trzeba będzie radykalnie stłumić tą jego empatię   
18 lutego 2020 20:25 / 4 osobom podoba się ten post
Kamaa84

A zapomniałam dopisać,  zaś mam problem . :sciana:  Z sąsiadem . Mieszka między nami. 80letni napaleniec. No nic , trzeba będzie radykalnie stłumić tą jego empatię :nerwowy:  :-)

Zapytaj się go czy wie co to mur berliński??
18 lutego 2020 20:27 / 4 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Hejo. Co tak cicho u was? Gdzie są dyskusje i analizy... :inspektor:  :-)   kiedyś to były czasy..... 

A teraz BMW jeżdżą a i tak nikt nie zwroci na nich uwagi
18 lutego 2020 20:28 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Taa, dobry patent sprzedałem? :smiech3:
:radosc1:

Trzeba było poczęstować a nie sprzedawać
18 lutego 2020 20:47 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Nie wiem, kim byłby Leszek, ale pewnie mieszkałby gdzieś "daleko od szosy ..."

Dyskusja tutaj https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/3564/wygadaj-sie/jak-minal-dzien-7/page/94

18 lutego 2020 22:22 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Nie ma Cię w Odliczajkach??? :zaskoczenie1:

jeny wyparowalam  mam w Odliczajkach punkt odniesienia nie przeocze zjazdu na pewno 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.