Powitajki przy kawie 57

14 lutego 2020 10:10 / 12 osobom podoba się ten post
Dzień dobry
Znalezione obrazy dla zapytania: piątek gify

Na dzisiejszy dzień:  Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.......................
14 lutego 2020 10:27 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Przynajmniej ty jedna się przyzwoicie zachowałaś a nie jak Anka i Kika :lol1: co to wciskają onuce i skarpetki, albo jedno i drugie na nóżęta, po to żeby do cięzkiej pracy zagonić. Bez serca te dziewczyny, bez serca :chowa sie:

Mam Ci podarować skarpety
14 lutego 2020 11:30 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo z
14 lutego 2020 12:04 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Mam Ci podarować skarpety:zaskoczenie1:? :smiech3:

To mnie też każesz podłogi froterować  Ja jutro do domciu jadę. 
14 lutego 2020 12:30 / 13 osobom podoba się ten post
Dzień dobry walentynkowo wszystkim walentynkom i walentym miłego popołudnia oraz całego weekendu życzę, j dziś zalatana bo z pdp na śniadaniu byłyśmy w barze, i wróciłyśmy ok 12,00 , głodne nie jesteśmy bo syte śniadanko i późno więc obiad mam z głowy  teraz leniuchujemy ona pod kołderką ja pod kocykiem   a naszym walentym dziękuję za miłe życzenia
14 lutego 2020 14:04 / 10 osobom podoba się ten post
Witam witam i o zdrowie pytam 
Dzisiaj zwariowany dzień Pdp się na bóstwo zrobiła i z tegoż powodu tu tak późno jestem ale lepiej późno niż wcale tak mówią starzy górooole  
Kawkę jeszcze zapodam  Co by miło popoluniem było w ten dzień zwanym  św Walentym  ale trochę świrniętym  
Pięknego popołudnia życzę i obyście  się wzajemnie miłowali 
14 lutego 2020 14:30 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Heloł, heloł, nadciąga Walenty :chaplin::radosc1:
:kwiatek dla ciebie::serce::kwiatek dla ciebie::serce::kwiatek dla ciebie::serce::kwiatek dla ciebie::serce::kwiatek dla ciebie::serce::kwiatek dla ciebie::serce::kwiatek dla ciebie::serce::kwiatek dla ciebie::serce::kwiatek dla ciebie::serce:
Miłego dnia miłe koleżanki:buziaki1:
Z pewnością jesteście kochane przez bliskie Wam osoby, jak i Wy również odwzajemniacie ich uczucia:serce:

Smacznej :pije kawe::kawa1::kawa1::kawa1::kawa1::kawa1:

Powiało optymizmem 
14 lutego 2020 15:10 / 7 osobom podoba się ten post
Zofija

Dzień dobry
Znalezione obrazy dla zapytania: piątek gify

Na dzisiejszy dzień:  Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.......................

Wiem Zosiu, słowa ks. Twardowskiego zawsze pamiętam, tym bardziej, że tak nagle straciłam Przyjaciela i Ojca mojego Syna. 
14 lutego 2020 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

To ty aż tyle serduszek na lewo i prawo rozdajesz :zaskoczenie1:

I geradeaus tyż, Mycha do domu szczęśliwie zajedz i puszkę z misiem odstąp bo Ci w domu nie będzie potrzebna a ja chętnie pożyczę ze względu na misia będzie czuwał nad moim spokojnym snem 
14 lutego 2020 17:53 / 4 osobom podoba się ten post
Werska szerokości ładuj baterie i wracaj bo ceny jeszcze pójdą w górę, zaś coś opodatkują 
14 lutego 2020 17:57 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:oklaski2: Werska:oklaski: szerokości :przytula:ładuj baterie i wracaj bo ceny jeszcze pójdą w górę, zaś coś opodatkują 

Na ZUS składki podniosą 
14 lutego 2020 18:03 / 4 osobom podoba się ten post
Werska i Mycha, szczęśliwej podróży
14 lutego 2020 18:17 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Werska i Mycha, szczęśliwej podróży:aniolki::aniolki:

Szczęśliwego powrotu do domu Wam życzę koleżanki opiekunki 
14 lutego 2020 19:32 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I geradeaus tyż, Mycha do domu szczęśliwie zajedz i puszkę z misiem odstąp bo Ci w domu nie będzie potrzebna a ja chętnie pożyczę ze względu na misia :hihi:będzie czuwał nad moim spokojnym snem :-)

No nie wiem, nie wiem. Zapytam sią Misia. No w sumie mógłby dwie opiekunki obskoczyć, co mu będę żałowała. A może wolisz forsę ??

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.