Powitajki przy kawie 59

16 marca 2020 06:20 / 11 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo.
Dziś w nocy moja PDP wpadła do mojego pokoju i zaczęła mnie budzić, nawet kołdrę ściągnęła ze mnie, bo ona się źle czuje...
Powiedziałam jej, że następnym razem wezwę karetke i pójdzie do szpitala...
Miłego dnia wszystkim
16 marca 2020 06:41 / 11 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Zaczynam kolejny tydzień zlecenia a ile jeszcze tych tygodni???  Miłego i spokojnego dnia dla Was wszystkich. Trzymajcie się mimo wszystko.  i zapraszam na kawkę. 
16 marca 2020 07:08 / 12 osobom podoba się ten post
Witajcie mili
Smutny czas, musimy przetrwać. 
Póki co życzę radości w sercach Waszych
Miłego poniedziałku
16 marca 2020 07:24 / 12 osobom podoba się ten post
Wszystkim miłego,bezstresowego poniedziałku!!!Też nie wiem ile jeszcze tych poniedziałków!!!Powinnam dzisiaj napisać przedostatni poniedziałek- w tej sytuacji nie wiem!!!!
16 marca 2020 07:35 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kochani w poniedziałek nowy tydzień zaczynamy ,ja jeszcze 10 dni i do domku ale to wszystko pod znakiem ? miłego bezstresowego dnia wszystkim i przetrwania tych ciężkich dni 
16 marca 2020 08:09 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ten słoneczny poniedziałek.
16 marca 2020 08:10 / 8 osobom podoba się ten post
ewita

Wszystkim miłego,bezstresowego poniedziałku!!!:kwiatek dla ciebie:Też nie wiem ile jeszcze tych poniedziałków!!!:bezradny:Powinnam dzisiaj napisać przedostatni poniedziałek- w tej sytuacji nie wiem!!!!:bezradny:

Dla wszystkich jedna wielka niewiadomą ile tych poniedziałków, wtorków......wielką niewiadomą. Oby pdp nie dokuczali i by dało się wytrzymać to jakoś pójdzie dzień za dniem. 
16 marca 2020 08:34 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, udanego startu w nowy tydzień i obyśmy zdrowi byli 
16 marca 2020 09:24 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Witam Wszystkich serdecznie i życzę spokojnego dnia 
Dbajcie o siebie 
16 marca 2020 09:33 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo walczymy dalej tym razem w domowym zaciszu  nie
16 marca 2020 09:46 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, niech ten dzień będzie dla Was korzystny :) 
16 marca 2020 10:18 / 7 osobom podoba się ten post
I cisza. Firma zamknięta, pracują z domów, czyli o wszystko będzie trudno. Wyczuwalny zastój w zleceniach i jedna wlk niewiadoma.  No honey no money.  
16 marca 2020 10:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien dobry - wróciłam z zakupów . Jestem podbudowana, dyscyplina. strefy oznakowane, ludzie spokojni . W mieście nie ma ludzi chodzących/spacerujących młodzi ludzie w maskach . I dobrze . Zdrowego dnia życzę wszystkim . A tym powracającym.... 
16 marca 2020 10:52 / 6 osobom podoba się ten post
Witajcie w ten piękny wiosenny dzień. Słoneczko do nas mryga, pitaszki trelują ja od rana na tel do firmy wisze i głucho wszędzie , ciemno wszędzie. Jutro powinnam do domu jechać a tu cisza (zmienniczka zrezygnowała w zeszłym tygodniu).., także hmmm
16 marca 2020 10:53 / 10 osobom podoba się ten post
I ja jestem dobrej myśli. Jak się strzec przed tym zarazkiem już wiemy, a to dużo. Leki już są testowane i u nas w Polsce ( info ze szpitala we Wrocławiu) - i to z pozytywanym efektem. Na przyhamowanie tego wszystkiego jednak przyjdzie jeszcze poczekać. Na ograniczonej przestrzeni-ale w dobie internetu , a i spacery  wskazane, tym bardziej , że pogoda sprzyja.
Spokojnego, dobrego dnia .
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.