Powitajki przy kawie 59

18 kwietnia 2020 19:04 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Pocieszanie pod balkonem też byłoby ciekawe szczególnie jak ktoś na wyższym piętrze mieszka :smiech3:

I np. wszystkie niższe piętra chusną wiadrem zimnej wody 
18 kwietnia 2020 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Ja nie mam pojęcia do kiedy będzie kwarantanna, tylko tak gdybalam.. 
:-(

To co straszysz??? Wyjazdy z kwarantanną w tle inaczej muszą wyglądać... Ale obawiam się, że za wiele się nie pomyliłaś...
18 kwietnia 2020 19:42 / 7 osobom podoba się ten post
Witam kochani wieczorkiem z pięknego miejsca na ziemi a zowie  się Renchen 
Kawę popoludniową  wypilam ale jak ktoś jeszcze pije o tej porze  to wirtualnie  mogę dotrzymać towarzystwa przy 
Napiszę tutaj krótko o mojej podróży do pracy ...A więc: jechałam busem w 5 osobowym składzie wraz z kierowcą,  żadnych kontroli , wpisywania danych gdzie , po co, na co nie było również tyczy się to temperatury. Zapłaciłam 140 € myślę że za taki komfort  to nawet mało tym bardziej  , że za każdym opuszczeniem busa osobiście kierowca dezynfekował nam łapki swoim  płynem  
Podróż przebiegła spokojnie ale długo (1250 km) bo ok 18 godz jazdy na dooopie,  jedzenia nigdzie nie kupisz no chyba że jakieś 'chodzące' na stacji benzynowej  
Pipi robiło się wieczorkiem w krzaczkach , ponieważ unikalismy publicznych  nieodpłatnych toalet z racji obawy przed koroną 
No to by było na tyle, życzę miłego wieczorku, jutro może opiszę sytuację na Stelli,  oczekujcie następnego artykułu 
18 kwietnia 2020 19:50 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

To co straszysz??? :-) Wyjazdy z kwarantanną w tle inaczej muszą wyglądać... Ale obawiam się, że za wiele się nie pomyliłaś...

Werska, ja mówię o późniejszej kwarantannie w domku, ale ta sądzę z Piotrem będzie przyjemna... 
18 kwietnia 2020 20:00 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

I np. wszystkie niższe piętra chusną wiadrem zimnej wody 

Oby to tylko było wiadro wody 
18 kwietnia 2020 20:04 / 5 osobom podoba się ten post
Engel

Witam kochani wieczorkiem z pięknego miejsca na ziemi a zowie  się Renchen :aniolki:
Kawę popoludniową  wypilam ale jak ktoś jeszcze pije o tej porze  to wirtualnie  mogę dotrzymać towarzystwa przy :pije kawe:
Napiszę tutaj krótko o mojej podróży do pracy ...A więc: jechałam busem w 5 osobowym składzie wraz z kierowcą,  żadnych kontroli , wpisywania danych gdzie , po co, na co nie było również tyczy się to temperatury. Zapłaciłam 140 € myślę że za taki komfort  to nawet mało tym bardziej  , że za każdym opuszczeniem busa osobiście kierowca dezynfekował nam łapki swoim  płynem :yahoo: 
Podróż przebiegła spokojnie ale długo (1250 km) bo ok 18 godz jazdy na dooopie,  jedzenia nigdzie nie kupisz no chyba że jakieś 'chodzące' na stacji benzynowej  :smiech3:
Pipi robiło się wieczorkiem w krzaczkach , ponieważ unikalismy publicznych  nieodpłatnych toalet z racji obawy przed koroną :czysci okulary:
No to by było na tyle, życzę miłego wieczorku, jutro może opiszę sytuację na Stelli,  oczekujcie następnego artykułu :smiech2:

Wreszcie się odnalazłaś 
Miłej, przyjemnej i spokojnej pracy w tym pięknym miejscu na ziemi 
140 euro to trochę dużo ale i tak rodzina płaci to nie ma się czym przejmować . 
Fajnie, że tu zajrzałaś 
18 kwietnia 2020 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Wreszcie się odnalazłaś :przytul aniola:
Miłej, przyjemnej i spokojnej pracy w tym pięknym miejscu na ziemi :-)
140 euro to trochę dużo ale i tak rodzina płaci to nie ma się czym przejmować . 
Fajnie, że tu zajrzałaś :buziaki2:

No w ten sam dzień dostałam kaskę do łapki 
Noszszsz musiałam zajrzeć  bo byś mi głowę  suszyła 
Pięknym i spokojnym jak moja Pdp 
Aaaa  i muszę się pochwalić że córka specjalnie drugi rower przywiozła dla mnie bo ten w garażu  jest kaput 
Dziękuję kochana i do juterka 
18 kwietnia 2020 20:19 / 3 osobom podoba się ten post
Engel

No w ten sam dzień dostałam kaskę do łapki :bravo:
Noszszsz musiałam zajrzeć  bo byś mi głowę  suszyła :smiech2:
Pięknym i spokojnym jak moja Pdp :aniolek:
Aaaa  i muszę się pochwalić że córka specjalnie drugi rower przywiozła dla mnie bo ten w garażu  jest kaput :radosc1:
Dziękuję kochana i do juterka :aniolki:

Ta  zaraz suszyła 
Tylko wspomniałam 
18 kwietnia 2020 23:17 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Bo... Bo może na przykład dobrym słowem pocieszyć :gwizdanie::tanczy:

Somsiad też może dobrym słowem wesprzeć Maskę Zorro przez dziurkę od klucza przecisnąć 
18 kwietnia 2020 23:18 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Oby to tylko było wiadro wody :smiech3:

A nie pomyje 
18 kwietnia 2020 23:23 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Jak sprytna będzie to i drzwi jej nie przeszkodzą :lol1: No akurat ciebie o brak pomysłów to bym nie podejrzewała :lol2:

Pomysłowa Dobramirka ze mnie
19 kwietnia 2020 00:14 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo mój areszt domowy zakończony pierwszy wolnościowy spacer za mną , trochę zimno na dłuższe niezbędne wyprawy
19 kwietnia 2020 06:33 / 4 osobom podoba się ten post
Pogodnej niedzieli Wszystkim 
19 kwietnia 2020 06:47 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Dziś ja śpiewam " Ta ostania niedziela". Za tydzień będę albo jeszcze w drodze albo już zamknięta na 2 tygodnie z córką na kwarantannie.  Głupota głupotę pogania jak słyszę co nasi rządzący wymyślają. Przedsiębiorcy mogą im podziękować za uwalnianie gospodarki. Otworzyli lasy żeby kto chce lub nie ma wyjścia poszedł do lasu...chyba ze sznurkiem. Dobrego dnia ludziska bo na to wszystko sił brak.
19 kwietnia 2020 08:51 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielnie 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.