Powitajki przy kawie 59

19 kwietnia 2020 08:54 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A nie pomyje :terefere:

W czasach kwarantanny to nic nie wiadomo co by w tym wiadrze mogło być 
19 kwietnia 2020 08:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w niedzielę. Witam Wszystkich serdecznie i życzę Pięknego, pogodnego dnia 
U mnie dzisiaj słoneczka brak ale moze jeszcze dzisiaj się pojawi 
  z Wami chętnie wypije i nawet barana wielkanocnego mam na zagrychę 
19 kwietnia 2020 09:02 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie w niedzielny poranek
Życzę wszystkim pogody ducha w kolejnym dniu pandemii oraz dużo zdrówka

dorotee, to dobrze, że czas kwarantanny masz już za sobą, teraz to nińcię czeka, potem Dusię

Dusia1978, taaak, odmrożenie gospodarki, polegające na odstąpieniu od irracjonalnego zakazu wstępu do parku czy lasu, zwiększenie liczby osób w kościołach czy w sklepach spożywczych...Odmrożenie gospodarki, echhhh....W sytuacji, gdy każdego dnia rośnie bilans zakażonych i ofiar, szczujnia publiczna o 19.30 jako pierwszą informację o tym, jak minął w kraju dzień, zamiast o aktualnej sytuacji , pokazuje info o rocznicy śmierci "najlepszego" polskiego prezydenta. A w drugiej części znów atak na kogoś innego... Krew we mnie się gotuje, jak widzę i mam świadomość tej propagandy, jakiej nie pamiętam od lat osiemdziesiątych. A minister zdrowia, który miał być i moim bohaterem, okazał się teraz osobą z przetrąconym kręgosłupem przez swojego szefa. Kto w temacie, ten wie, o czym piszę. 

Sorki. Spokojnego dnia 
19 kwietnia 2020 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam serdecznie w niedzielny poranek:chaplin:
Życzę wszystkim pogody ducha w kolejnym dniu pandemii oraz dużo zdrówka:kwiatek dla ciebie::przyjaciele:

dorotee, to dobrze, że czas kwarantanny masz już za sobą, teraz to nińcię czeka, potem Dusię:-)

Dusia1978, taaak, odmrożenie gospodarki, polegające na odstąpieniu od irracjonalnego zakazu wstępu do parku czy lasu, zwiększenie liczby osób w kościołach czy w sklepach spożywczych...Odmrożenie gospodarki, echhhh....W sytuacji, gdy każdego dnia rośnie bilans zakażonych i ofiar, szczujnia publiczna o 19.30 jako pierwszą informację o tym, jak minął w kraju dzień, zamiast o aktualnej sytuacji , pokazuje info o rocznicy śmierci "najlepszego" polskiego prezydenta. A w drugiej części znów atak na kogoś innego... Krew we mnie się gotuje, jak widzę i mam świadomość tej propagandy, jakiej nie pamiętam od lat osiemdziesiątych. A minister zdrowia, który miał być i moim bohaterem, okazał się teraz osobą z przetrąconym kręgosłupem przez swojego szefa. Kto w temacie, ten wie, o czym piszę. 

Sorki. Spokojnego dnia :buziaki2:

Minister zdrowia? Chyba minister chorego systemu. Dał się zapędzić w kozi róg przez PiS i teraz może nawet nie wie jak się z tego wyplątać. Ale co się nie robi dla sławy , kasy. Dla mnie on stracił cały swój profesorski autorytet. A co do wychodzenia Polski z kryzysu to my nigdy nie dogonimy innych pabst przy takich bezmyślnych rządzących. Myślę, że jak Duda nie wygra to dopuetozacznie się wesoło dziać u nas. Czeka nas powtórka ze stanu wojennego. 
19 kwietnia 2020 09:15 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo  siedzę już sobie w busie,jest nas 4 + kierowca rękawiczki dostałam,maseczkę też i rączki mi popsikalii, obok mnie siedzi pan co ma na całej głowie worek i rurkę podłączoną do torebki od tytoniu, jak wsiadałam to myślałam że to ufoludek ,   dziwię się wytrzymuje tak ja bym się udusiła    Ciekawe jak będzie na granicy bo podobno trzema przejść z bagażami na nogach ok 200m. Jak ja sobie poradzę,mam walizkę na kółkach to pociągnę a jeszcze mam jedną torbę którą muszę nieść (jest ciężka) i podręczną z piciem jedzeniem i słodyczami oraz torebkę na ramię a ja jestem niziutka, drobniutka ale muszę dać radę "/>  
19 kwietnia 2020 09:50 / 5 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień doberek opiekunkowo :kwiatek dla ciebie: siedzę już sobie w busie,jest nas 4 + kierowca rękawiczki dostałam,maseczkę też i rączki mi popsikalii, :-) obok mnie siedzi pan co ma na całej głowie worek i rurkę podłączoną do torebki od tytoniu, jak wsiadałam to myślałam że to ufoludek , :smiech2:  dziwię się wytrzymuje tak ja bym się udusiła :-)   Ciekawe jak będzie na granicy bo podobno trzema przejść z bagażami na nogach ok 200m. Jak ja sobie poradzę,mam walizkę na kółkach to pociągnę a jeszcze mam jedną torbę którą muszę nieść (jest ciężka) i podręczną z piciem jedzeniem i słodyczami oraz torebkę na ramię a ja jestem niziutka, drobniutka ale muszę dać radę :laska2:  :spacer z psem:

Może Pan z workiem na głowie pomoże? 
Postaw torbę na górę walizki i tak ciągnij. Dasz radę 
19 kwietnia 2020 09:58 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Może Pan z workiem na głowie pomoże? :-)
Postaw torbę na górę walizki i tak ciągnij. Dasz radę :przytul aniola:

Dzięki tak planowałam a ten pan z workiem na głowie to się strasznie boi więc napewno nie pomoże  ,okazało się że jest nas już 7 z kierowcą 
19 kwietnia 2020 09:59 / 7 osobom podoba się ten post
nincia

Dzień doberek opiekunkowo :kwiatek dla ciebie: siedzę już sobie w busie,jest nas 4 + kierowca rękawiczki dostałam,maseczkę też i rączki mi popsikalii, :-) obok mnie siedzi pan co ma na całej głowie worek i rurkę podłączoną do torebki od tytoniu, jak wsiadałam to myślałam że to ufoludek , :smiech2:  dziwię się wytrzymuje tak ja bym się udusiła :-)   Ciekawe jak będzie na granicy bo podobno trzema przejść z bagażami na nogach ok 200m. Jak ja sobie poradzę,mam walizkę na kółkach to pociągnę a jeszcze mam jedną torbę którą muszę nieść (jest ciężka) i podręczną z piciem jedzeniem i słodyczami oraz torebkę na ramię a ja jestem niziutka, drobniutka ale muszę dać radę :laska2:  :spacer z psem:

Nina trza se d...ą walizkę zafundować na kołach może być wyższa od Ciebie ale jedna, też zamierzam taka kupić, moja za mała a nie lubię torebek, torebeczek targac, teraz plecak mam dodatkowo 
19 kwietnia 2020 10:00 / 6 osobom podoba się ten post
Miłej niedzieli
19 kwietnia 2020 10:02 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

W czasach kwarantanny to nic nie wiadomo co by w tym wiadrze mogło być :smiech3:

ale toalety działają ? Chyba ?
19 kwietnia 2020 10:02 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Miłej niedzieli:buziaki2:

19 kwietnia 2020 10:04 / 3 osobom podoba się ten post
nincia

Dzięki tak planowałam:-) a ten pan z workiem na głowie to się strasznie boi więc napewno nie pomoże :tak: ,okazało się że jest nas już 7 z kierowcą :zaskoczenie:

Walizki nie musi się bać 
Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni 
19 kwietnia 2020 10:06 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:hihi:ale toalety działają ? Chyba ?

Jak ktoś całkowicie odizolowany albo toaleta się zapcha to co wiaderko tylko zostaje 
19 kwietnia 2020 10:20 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Słońce, wiatr- zobaczę, jak się dzień rozwinie. Dziś podopieczna kazała wyciągnąć świąteczną porcelanę- Białą Marię Rosenthala. Poprzednio kawę w kubku sobie zrobiłam - do świątecznego zestawu- fakt, gryzło się z eleganckim klasykiem To dziś przelałam do filiżanki od kompletu. I się rozczarowałam- mocno. Jak chodzę po pchlich targach i biorę do ręki Rosenthala, to przeważnie jest lekki, dobrze zaprojekotwany, dobrze się w ręku trzyma. A ta filiżanka była niewygodna. No to przeciez kultowy klasyk! A ja się głupia zastanawiałam przy poprzednim pobycie nad kupnem serwisu Thomas, też z grupy Rosenthal, który ma jakieś 60 lat i jest taki przytulny, uchwytny, leciutki- cudo po prostu. Na 8 osób, z talerzykami deserowymi kosztował 15 euro... Ta "Maria' jest droższa, ale nie lepsza!
19 kwietnia 2020 10:33 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:hihi:ale toalety działają ? Chyba ?

Ja jeszcze nie byłam i raz mieliśmy postuj na tankowanie, oczywiście benzyny  
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.