Powitajki przy kawie 59

19 kwietnia 2020 10:39 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Miłej niedzieli:buziaki2:

Życzę nam wszystkim żeby już wkrótce było tak pięknie 
19 kwietnia 2020 10:48 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Walizki nie musi się bać :-(
Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni :-(

Masz rację gdzie ci mężczyźni,gdzie te chłopyyy 
19 kwietnia 2020 12:37 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam serdecznie w niedzielny poranek:chaplin:
Życzę wszystkim pogody ducha w kolejnym dniu pandemii oraz dużo zdrówka:kwiatek dla ciebie::przyjaciele:

dorotee, to dobrze, że czas kwarantanny masz już za sobą, teraz to nińcię czeka, potem Dusię:-)

Dusia1978, taaak, odmrożenie gospodarki, polegające na odstąpieniu od irracjonalnego zakazu wstępu do parku czy lasu, zwiększenie liczby osób w kościołach czy w sklepach spożywczych...Odmrożenie gospodarki, echhhh....W sytuacji, gdy każdego dnia rośnie bilans zakażonych i ofiar, szczujnia publiczna o 19.30 jako pierwszą informację o tym, jak minął w kraju dzień, zamiast o aktualnej sytuacji , pokazuje info o rocznicy śmierci "najlepszego" polskiego prezydenta. A w drugiej części znów atak na kogoś innego... Krew we mnie się gotuje, jak widzę i mam świadomość tej propagandy, jakiej nie pamiętam od lat osiemdziesiątych. A minister zdrowia, który miał być i moim bohaterem, okazał się teraz osobą z przetrąconym kręgosłupem przez swojego szefa. Kto w temacie, ten wie, o czym piszę. 

Sorki. Spokojnego dnia :buziaki2:

dokładnie  tak !!!!!
19 kwietnia 2020 14:48 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, życzę wszystkim przyjemnego popołudnia 
19 kwietnia 2020 15:15 / 6 osobom podoba się ten post
Heloł, heloł  Miłego dnia wam życzę.
19 kwietnia 2020 15:25 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pomysłowa Dobramirka ze mnie:-)

No to już prawie łobuzerka jest   nie powiem dlaczego. 
19 kwietnia 2020 17:44 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie  kochani  Tak jak obiecałam opowieści z Renchen  cd. 
Moja Pdp bardzo spokojna dziewczynka,  śniadanie, obiad i kolację zjada że smakiem, tylko nie daj  Boziu  zabierać ze stołu talerze,  bo za chwilę nie pamięta że jadła 
Wstaje ok 10 rano, ale już z autopsji  wiem że teza ją  budzić wcześniej co by nie marudzila  że już o 21 trzeba się położyć do wyrka,  cały dzionek siedzi w jadalni od 15 w salonie, rozwiązując krzyżówki  i czytając gazetę, na szczęście w nieszczęściu  każe zamykać wszędzie drzwi, może to i dobrze jak to mówiła  zmienniczka: im  mniej Cię widzi  tym lepiej  Teraz już wiem że to najlepsze  rozwiązanie we współpracy   
No i chyba na tyle z przebiegu  obserwacji  dwudniowej,  jeśli cis się zmieni to oczywiście was powiadomie. To życzę miłego wieczorku i może do jutrzejszej  kawusi 
19 kwietnia 2020 19:04 / 6 osobom podoba się ten post
Dobrego wieczoru kochani 
19 kwietnia 2020 19:07 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

No to już prawie łobuzerka jest :smiech2: :smiech3: nie powiem dlaczego. 

Ale dlaczego?nie wiem
19 kwietnia 2020 20:19 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ale dlaczego?:rozmysla:nie wiem:-)

Bo pod Pomysłowego Dobromira się podszywasz 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.