Powitajki przy kawie 59

16 marca 2020 11:33 / 6 osobom podoba się ten post
Ja nadal nie mam wypłaty. Jestem wkurzona na maksa. Znów ktoś nie zdal egzaminu z czlowieczenstwa 
PS 
Firma trafia na moją czarna listę. Więcej z nimi nie pojadę. Dam znać również rodzinie u ktorej pracowalam, że firma nie wypłaciła mi wynagrodzenia za pracę zgodnie z umową czyli do 15 tego. 
16 marca 2020 11:36 / 10 osobom podoba się ten post
Dziś byłem na zakupach, podstawowych. Bez robienia rezerw. Powoli półki się zapełniają, mam na myśli makarony, kasze i ryż. Gdzieniegdzie brakuje mięsa, ale w większości miejsc jest. Chociaż ceny mięsa poszybowały troszkę w górę, ale też nie we wszystkich punktach. Kolejek nie ma.W sobotę kupiłem dwie tetrowe pieluchy i dziś żona zrobi 3-4 maseczki, wzorując się na oryginalnej maseczce tetrowej. W sklepach i aptekach są po 8-10 zł. A sam dziś też w maseczce , jako jeden z nielicznych, chodziłem po wyludnionym mieście i sklepach. Ludzie zatroskani, bez uśmiechu..Wielu mówi, co ma być, to będzie...Osobiście wierzę, że wirus znajdzie się w odwrocie..tylko nie wiem, kiedy. Tego nikt nie wie  Ale co tam, trzeba myśleć pozytywnie. Ciekawe jak w innych miejscach w kraju jest  Trzymajcie się
16 marca 2020 11:37 / 9 osobom podoba się ten post
Dzien dobry Opiekunkowo  miłego dzionka kochani, trzymajmy sie 
16 marca 2020 11:53 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja nadal nie mam wypłaty. Jestem wkurzona na maksa. Znów ktoś nie zdal egzaminu z czlowieczenstwa :-(
PS 
Firma trafia na moją czarna listę. Więcej z nimi nie pojadę. Dam znać również rodzinie u ktorej pracowalam, że firma nie wypłaciła mi wynagrodzenia za pracę zgodnie z umową czyli do 15 tego. 

teraz był weekend, bądź dobrej myśli, może popołudniowym przelewem przyjdzie
16 marca 2020 13:13 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

teraz był weekend, bądź dobrej myśli, może popołudniowym przelewem przyjdzie:-)

Jestem. Przerylam już pół ogrodu. Od lat nie miałam tak zadbanego ogrodu jak teraz 
16 marca 2020 13:26 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Dziś byłem na zakupach, podstawowych. Bez robienia rezerw. Powoli półki się zapełniają, mam na myśli makarony, kasze i ryż. Gdzieniegdzie brakuje mięsa, ale w większości miejsc jest. Chociaż ceny mięsa poszybowały troszkę w górę, ale też nie we wszystkich punktach. Kolejek nie ma.W sobotę kupiłem dwie tetrowe pieluchy i dziś żona zrobi 3-4 maseczki, wzorując się na oryginalnej maseczce tetrowej. W sklepach i aptekach są po 8-10 zł. A sam dziś też w maseczce , jako jeden z nielicznych, chodziłem po wyludnionym mieście i sklepach. Ludzie zatroskani, bez uśmiechu..Wielu mówi, co ma być, to będzie...Osobiście wierzę, że wirus znajdzie się w odwrocie..tylko nie wiem, kiedy. Tego nikt nie wie :-( Ale co tam, trzeba myśleć pozytywnie. Ciekawe jak w innych miejscach w kraju jest :-) Trzymajcie się:aniolki:

A można chodzić do sklepu na obowiązkowej kwarantannie? Bo ja już zgłupiałam z tym. Mnie narazie to nie dotyczy ale tak właśnie się zastanawiałam. A czy inne miasta puste? Dzwoniłam do znajomych z mojego rodzinnego miasteczka i pusciutko na ulicach. Cisza i pustka. 
16 marca 2020 13:28 / 5 osobom podoba się ten post
Wracając do tematu powrotów. Moja koleżanka w sobotę około 15 wyjechała z Hamburga . Docelowe miast to Chełm. Wczoraj była na 23 godzinę. 
16 marca 2020 13:35 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry Przed apteka tłum ludzi nie wpuszczają nikogo do środka.Wchodzi tyle osób ile jest stanowisk Kolezanka chciała pójść do lekarza i to samo . Jedna osoba w przychodni  z lekarzem ,reszta czeka na zewnątrz
Mimo wszystko Miłego dnia 
16 marca 2020 13:38 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja nadal nie mam wypłaty. Jestem wkurzona na maksa. Znów ktoś nie zdal egzaminu z czlowieczenstwa :-(
PS 

Ja też czekałam z duszą na ramieniu czy wypłaca , ale wypłacili. Trudno Ci coś doradzić , miejmy nadzieję że agencje będą wypłacali.Ale tylko nadzieję.Trzymym kciuki
16 marca 2020 13:47 / 8 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A można chodzić do sklepu na obowiązkowej kwarantannie? Bo ja już zgłupiałam z tym. Mnie narazie to nie dotyczy ale tak właśnie się zastanawiałam. A czy inne miasta puste? Dzwoniłam do znajomych z mojego rodzinnego miasteczka i pusciutko na ulicach. Cisza i pustka. 

Ja nie mam obowiązkowej, bo wróciłem w czwartek. Od niedzieli jest obowiązkowa.
Sam sobie ją założyłem w ten sposób, że bardzo i to bardzo ograniczyłem wyjścia z domu, jak i dzieci i żona. Póki co nie mamy żadnych objawów
16 marca 2020 14:30 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo. Dzisiaj sąsiad omijał mnie z daleka, bo ja w DE pracuję  Kuźwa, trędowata jestem, rozmawiał ze mną zachowując odstęp. Powiedziałam, że już miesiąc w domu jestem ale nadal szedł obok zachowując odstęp. Co prawda to pierwsza taka osoba ale ..... 
16 marca 2020 14:39 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Nie wolno nigdzie wychodzić. Luke wrócił jak kwarantanna nie obowiązywała wszystkich powracających. Jak koniecznie musi chodzić na zakupy to jego sprawa.. Ja nie muszę ale odsiedze w domu te 14 dni. Poza ogrodzenie domu nie wychodzę  źle to wpływa na psychikę ale chociaż dobrze, że mam ogród 
Wczoraj jak mąż był z psem na spacerze to mówił, że czuł się jak na bezludnej wyspie. 
PS 
Przepowiednie się sprawdzają, że jeszcze człowiek będzie tęsknil za widokiem drugiego czlowieka 
16 marca 2020 14:41 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry:-) Przed apteka tłum ludzi nie wpuszczają nikogo do środka.Wchodzi tyle osób ile jest stanowisk Kolezanka chciała pójść do lekarza i to samo . Jedna osoba w przychodni  z lekarzem ,reszta czeka na zewnątrz:zaskoczenie1:
Mimo wszystko Miłego dnia :-)

Pracownicy aptek też chcą być jak najdłużej zdrowi. Ja u siebie też widziałam kolejkę przed apteką, ludzie zachowywali odstępy. Drzwi do apteki otwarte ale wpuszczali po 2 osoby. Szkoły są przecież zamknięte to i personelu mogą mieć mniej. Przychodnia odwołała dzisiaj moją wizytę u lekarza, spodziewałam sie tego. Gdyby oni nie zadzwonili to sama bym odwołała bo to nie była wizyta "ratujaca życie". Bez konkretnej potrzeby nie ma się co włóczyć po przychodniach. 

Zdrówka, zdrówka wam życzę. I sobie też 
16 marca 2020 14:44 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry Opiekunkowo. Dzisiaj sąsiad omijał mnie z daleka, bo ja w DE pracuję :lol1: Kuźwa, trędowata jestem, rozmawiał ze mną zachowując odstęp. Powiedziałam, że już miesiąc w domu jestem ale nadal szedł obok zachowując odstęp. Co prawda to pierwsza taka osoba ale ..... 

Nie przejmuj się ją też rozmawiałam z kolezanka z odległości 3 m 
Doszlysmy do wniosku, że teraz gorzej jak na wojnie bo nie wiadomo z której strony spodziewać się ataku 
Podobna sytuacja jak mieli  Amerykanie w Wietnamie a skutki tego odczuwać  będzie latami o ile przetrwamy 
16 marca 2020 14:48 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam poniedziałkowo.
Dziś w nocy moja PDP wpadła do mojego pokoju i zaczęła mnie budzić, nawet kołdrę ściągnęła ze mnie, bo ona się źle czuje...:modlmy sie:
Powiedziałam jej, że następnym razem wezwę karetke i pójdzie do szpitala...:nerwowy:
Miłego dnia wszystkim :wstajemy:

I faktycznie coś jej było czy to taki kaprys ??
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.