Powitajki przy kawie 59

16 marca 2020 14:59 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

I faktycznie coś jej było czy to taki kaprys ??

Jest trochę przeziębiona, ale jak się wietrzy ciągle cały dom i w przeciągach siedzi na zimnym korytarzu przy otwartych na oścież drzwiach wyjściowych... to nie ma się co dziwić. Łazi bez kurtki i czapki po ogródku w samym wdzianku typu dres bawełniany, żeby chociaż po słoneczku i za wiatrem...
16 marca 2020 16:28 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobryNo to mam info. ,dziś skoro świt czyli 9.03 telefon od firmy ,jadę Pastransem w czwartek między 5-6 uzbrojona po zęby .Pewnie, że mam trochę pietra, ale trzymam się w kupie i myślę, że mnie nie dopadnie przed podróżą .Jadę na miesiąc ale czy wrócę o czasie ? Zmienniczka uradowana aż podskakuje, jeździ tu już długo i zamierza mnie zmienić po miesiącu. A teraz taki żarcik hmmm Miłego poniedziałku milusińscy
16 marca 2020 16:30 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalio 
16 marca 2020 16:36 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Konwalio :super:

Dobrze że mnie mobilizujesz
16 marca 2020 16:40 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobrze że mnie mobilizujesz:-)

Ale i decyzję zawsze sam podejmuje  każdy z nas  Jeszcze sąsiedzi swojej granicy przed nami nie zamknęli.... A nikt nie wie, jak może być
16 marca 2020 16:44 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry Opiekunkowo. Dzisiaj sąsiad omijał mnie z daleka, bo ja w DE pracuję :lol1: Kuźwa, trędowata jestem, rozmawiał ze mną zachowując odstęp. Powiedziałam, że już miesiąc w domu jestem ale nadal szedł obok zachowując odstęp. Co prawda to pierwsza taka osoba ale ..... 

Ja tam lubię przestrzeń i nie lubię jak ktoś mozmawiajac ze mną  zbliża się do mnie i prawie  ,,włazi "na mnie.I to nie ma w moim przypadku nic wspólnego z wirusem po prostu tak mam.Oczywiscie są odstępstwa od reguły albo
16 marca 2020 16:47 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Ale i decyzję zawsze sam podejmuje  każdy z nas :-) Jeszcze sąsiedzi swojej granicy przed nami nie zamknęli.... A nikt nie wie, jak może być:-):aniolki:

I właśnie tego się obawiam ,bo kiedy potem wrócę hmmm?Czy mnie do domu wpuszczą ?
16 marca 2020 16:59 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

I właśnie tego się obawiam ,bo kiedy potem wrócę hmmm?:-(Czy mnie do domu wpuszczą ?

Z Niemiec Cię wypuszczą, a Polska Cię przyjmie
16 marca 2020 18:07 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Dzień dobry Opiekunkowo. Dzisiaj sąsiad omijał mnie z daleka, bo ja w DE pracuję :lol1: Kuźwa, trędowata jestem, rozmawiał ze mną zachowując odstęp. Powiedziałam, że już miesiąc w domu jestem ale nadal szedł obok zachowując odstęp. Co prawda to pierwsza taka osoba ale ..... 

Mycho złota  może nie chciał, żebyś pomyslala, że awanse ci czyni z tej racji, że z D wróciłaś ? A euro poszło w góre
16 marca 2020 18:15 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Dzień Dobry:-) Przed apteka tłum ludzi nie wpuszczają nikogo do środka.Wchodzi tyle osób ile jest stanowisk Kolezanka chciała pójść do lekarza i to samo . Jedna osoba w przychodni  z lekarzem ,reszta czeka na zewnątrz:zaskoczenie1:
Mimo wszystko Miłego dnia :-)

Bardzo dobrze. Lepiej zapobiegać niż chorować . Apteki maja wprowadzić sprzedaż okienkową, pracownicy też maja obawy i dbaja o własne zdrowie . U nas u lekarza jest na czas i nie ma tłumu, bo kazdy trzyma sie godziny . To początki,  myślę , że nauczymy sie z tym żyć, bo zanosi się na długo .
16 marca 2020 18:18 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ja nie mam obowiązkowej, bo wróciłem w czwartek. Od niedzieli jest obowiązkowa.
Sam sobie ją założyłem w ten sposób, że bardzo i to bardzo ograniczyłem wyjścia z domu, jak i dzieci i żona. Póki co nie mamy żadnych objawów:-)

I tak trzymaj . Nie masz objawów to przeciez nie będziesz siedział  kamieniem w domu . Nie jechałeś też z kimś zarażonym, bo pewnie juz by cos było wiadomo . 
16 marca 2020 18:44 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

I tak trzymaj . Nie masz objawów to przeciez nie będziesz siedział  kamieniem w domu . Nie jechałeś też z kimś zarażonym, bo pewnie juz by cos było wiadomo . 

Gdyby ktoś zarażony ze mną jechał, to Sanepid po liście lokalizacyjnej już by mnie powiadomili🙂🙂
A gdzie Maluda, że się nie odzywa? A wracała tego samego dnia, co ja
16 marca 2020 19:10 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Gdyby ktoś zarażony ze mną jechał, to Sanepid po liście lokalizacyjnej już by mnie powiadomili🙂🙂
A gdzie Maluda, że się nie odzywa? A wracała tego samego dnia, co ja

Kruszynka w domciu siedzi . Wierzę, że zdrowa jest , nie ma innej obcji .
16 marca 2020 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kruszynka w domciu siedzi . Wierzę, że zdrowa jest , nie ma innej obcji .:serce:

Też tak myślę 
17 marca 2020 03:16 / 9 osobom podoba się ten post
Nocne dzień dobry piszę. Jestem w pracy i teraz znalazłam chwilkę na pokazanie się tutaj. Jak zwykle brakuje mi czasu na szersze bytowanie tutaj.
Pozdrawiam moi drodzy 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.