Powitajki przy kawie 59

25 marca 2020 16:41 / 7 osobom podoba się ten post
Przeczekasz Gusiu z najbliższymi, w Olsztynie siedziałabyś sama . Miasta puste, ludzie boja się . Jest pewnie pewna część społeczeństwa, która nasmiewa się i olewa  zakazy ze szkodą dla innych . I oby nie musieli tego żałować . Moja koleżanka mieszka w śródmieściu, rozmawiamy tylko telefonicznie . Opowiada mi, że miasto jak z horroru . Sklepy przemysłowe pozamykane, tylko markety i to z przerwą otwarte . Jest zimno, wieje wiatr a w nocy mróz . Też sie obiajam od sciany do ściany robię cos po dwa razy, żeby skrócic dzień . Przetrwamy Gusiu ten zły czas . Aby do świąt, a potem sami musimy dbac o siebie, bo wirus bedzie z nami już na zawsze .
25 marca 2020 17:54 / 11 osobom podoba się ten post
Witam po południu. W tym trudnym czasie znalazłam sobie absorbujace zajęcie. Wiosenne wietrzenie szafy. W telewizorni się reklamowała platforma do kupna-sprzedaży ubran, butów czy innych pierdółek. I tak wsiąkłam. Wielu rzeczy nie nosiłam- iluś tam z tych w ogole nie miałam na sobie - tak i teraz robię zdjęcia rzeczy, które chcę sprzedać, negocjuję ceny. Pozbyłam się już którychś tam z kolei Conversów i piątych , szóstych, czy nawet siódmych szpilek. A jeszcze nie zaprezentowałam całej szafy 
Jak ktoś ma zajmujące miejsca w domu takowe nadwyżki, to polecam. Chciałam taką czystkę juz zrobic wczesniej-teraz mam czas. Druga zaleta takiego zajecia- mozna oderwać myśli od obecnej przytłaczającej rzeczywistości . No i mój mnie pochwalił- że w  koncu coś z tym zrobiłam, bo po co mi tyle tego 
Spokojnego dnia .
25 marca 2020 17:59 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Witam Wszystkich cieplutko:buziaki2:Już jadę, do Bonn-Beuel ,siedzę w busie(firma Osobus) ,przejeżdżają, Pas Trans też.Przez granicę nie trzeba na piechotę ok 200m dralować.Jak ta podróż przebiegnie zobaczymy będę opisywać .Trzymajcie kciuki za mnie :serce:Miłego dnia ,zdrówka życzę a i co ważne w busie muszą być tylko 4 osoby + kierowca takie wytyczne .

Uważaj na siebie.
25 marca 2020 19:48 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Uważaj na siebie.

Będę dzięki pani Minister Zdrowia 
25 marca 2020 19:51 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Witam po południu. W tym trudnym czasie znalazłam sobie absorbujace zajęcie. Wiosenne wietrzenie szafy. W telewizorni się reklamowała platforma do kupna-sprzedaży ubran, butów czy innych pierdółek. I tak wsiąkłam. Wielu rzeczy nie nosiłam- iluś tam z tych w ogole nie miałam na sobie - tak i teraz robię zdjęcia rzeczy, które chcę sprzedać, negocjuję ceny. Pozbyłam się już którychś tam z kolei Conversów i piątych , szóstych, czy nawet siódmych szpilek. A jeszcze nie zaprezentowałam całej szafy :-)
Jak ktoś ma zajmujące miejsca w domu takowe nadwyżki, to polecam. Chciałam taką czystkę juz zrobic wczesniej-teraz mam czas. Druga zaleta takiego zajecia- mozna oderwać myśli od obecnej przytłaczającej rzeczywistości . No i mój mnie pochwalił- że w  koncu coś z tym zrobiłam, bo po co mi tyle tego :lol2:
Spokojnego dnia .

Jesteś na topie, bo teraz minimalizm w modzie  
25 marca 2020 19:53 / 12 osobom podoba się ten post
DotarłamDroga przeleciała szybko ,wygodnie ,bez korków ruch po stronie niemieckiej większy .Dziadek przywitał mnie pięknym uśmiechem,to taki elegancik a gaduła ło matko ,ponad tydzień był sam .Mam piętro dla siebie ,dom piękny a jaki porządek matko jedyna, ja sprzątam kuchnie i swoje piętro resztę pani sprzątająca .Nie wiem czy przyjdzie w przyszłym tygodniu ,zobaczymy .Spokojna okolica .To tyle na dziś .
25 marca 2020 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Uważaj na siebie:aniolki:

25 marca 2020 20:00 / 6 osobom podoba się ten post
Anka1
Uważaj na siebie

he he . Jak dziadek usmiechniety to znaczy, że bez maski był . Zdrowy chłop . Będzie dobrze . 
25 marca 2020 20:13 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Jesteś na topie, bo teraz minimalizm w modzie :lol1: 

I na topie w sprzedaży trampek  Tylko, ze juz mi się skonczyły, bo chetnych było mnóstwo 

25 marca 2020 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Anka1
Uważaj na siebie:aniolki:

he he . Jak dziadek usmiechniety to znaczy, że bez maski był . Zdrowy chłop . Będzie dobrze . :-)

Ale że co? Bo nie wiem?
26 marca 2020 06:11 / 9 osobom podoba się ten post
Dzien dobry obudzilam sie bladym switem i nie moglam juz usnąć  .Co u mnie zapowiada wielkie wzburzenie .Denerwuje sie patrzac na dane w komunikatach o koronawirusie .Zamowilam maski tak na wszelki wypadek .Potem wkleje zdjecia jakie i za ile .Sama mam uszyta przez kolezanke, ale kto wie , czy nie bede musiala nosuc takiej fachowej z filtrem .A, niech sie dzieje to,  co ma sie dziac .Jestem w domu i przestrzegam polecen . Zdrowego dnia zycze wszystkim .
26 marca 2020 06:14 / 5 osobom podoba się ten post
Anka1

Ale że co? Bo nie wiem?:hihi:

A nic Aniu .Przekleilan Twoja przestroge dla Konwalii i dopisalam reszte po przeczytaniu wpisu , ze dzuadek usmiechniety . Namieszalam 
26 marca 2020 06:14 / 10 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo.
Dziś byłam jakaś niespokojna wnocy, zasnęłam późno po północy, mimo że próbowałam wcześniej...
Trzeba będzie na pauzie odespać
Miłego, spokojnego dnia wszystkim
26 marca 2020 06:25 / 10 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Dziś dzień duszowania seniorki więc i nieunikniona wizyta pflege. Teraz czas na kawkę  więc zapraszam chętnych. Życzę dobrego i spokojnego dnia i dużo słońca. 
26 marca 2020 06:51 / 10 osobom podoba się ten post
WitojcieNawet nie wiem kiedy zasnęłam i spałam jak zabita .Dziś pierwszy dzień pracy na nowym miejscu .Rower tu mam i auto też ale dziadek nim jeździ czasem (92 lata ) Powoli ogarnę wszystko .Miłego dnia 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.