Nagrywanie pracowników

30 września 2021 12:27
Witam, ostatnio byłam w Holandii na zleceniu na którym od początku nie chciałam bym ale agencja mnie zatrzymała, byłam na zleceniu u "poukładanych" i "porządnych" ludzi, Pan architekt nie polubił mnie od razu bo dałam mu do zrozumienia ze nie będzie mną szefować , bo ja jestem dla jego żony, i nie będę mu usługiwać, po czym wielka duma zaczęła mnie prowokować i szukać na mnie haka, wytrzymałam do końca tylko nie on, on z sytuacji luźniej rozmowy zrobił wielka awanturę, mówiąc że to on tu jest szefem i mam się go słuchać, zaczął krzyczeć i po tym oznajmił żebym się spakowała, rozmawiałam z agencja i on stwierdził że to ja krzyczylam i że ma nagranie, mówię Pani z agencji przecież jak ma nagranie to słychać jak było a ona stwierdziła że nawet go nie chciała słyszeć, nie wiem czy można kogoś nagrywać bez zgody ani uprzedniego powiadomienia że się jest nagrywanym.?
 
Jeszcze rodzina skłamała że nie wyszłam nawet z pokoju wyjaśnić sytuacji gdzie wyszłam i rozmawiałam z podopieczna (57lat chyba) na drugi dzień to ona udając zrozumienie pokiwała głową i powiedziała że idzie zadzwonić do agencji holenderskiej, także Uważajcie bo tacy prowokatorzy nagrywają Was w pokojach jak rozmawiacie z rodzina przyjaciółmi i wynajmują tłumaczy 
 
Uważajcie bo już nas wszędzie zaczynają nagrywać, nawet w innych branżach 
30 września 2021 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
 Wszyscy robią co chcą, a agencji to i tak naprawdę nie obchodzi, przyjedzie inna Pani i będzie się męczyć i tak w kółko.
30 września 2021 21:24
To może warto pomalu, ładnie mówić o tym  co jest źle i jednocześnie twardo się trzymać, tylko nie przesadzać