Ile wody powinniśmy spożywać na co dzień?

04 sierpnia 2022 08:31

W czasie lata optymalne nawodnienie jest bardzo ważne. Zwłaszcza, gdy wysokie temperatury dają się we znaki i mogą sprzyjać odwodnieniu.

Zapraszamy do lektury ! Ile wody powinniśmy spożywać na co dzień?

04 sierpnia 2022 10:06 / 2 osobom podoba się ten post
Pomoc forum3

W czasie lata optymalne nawodnienie jest bardzo ważne. Zwłaszcza, gdy wysokie temperatury dają się we znaki i mogą sprzyjać odwodnieniu.

Zapraszamy do lektury ! Ile wody powinniśmy spożywać na co dzień?

I ja i pdp pijemy dużo wody, pdp mocno nie chce ale i tak namawiam do picia, bo w upały nie ma żartów. 
04 sierpnia 2022 20:48
GrazynaM55

I ja i pdp pijemy dużo wody, pdp mocno nie chce ale i tak namawiam do picia, bo w upały nie ma żartów. 

Tak to jest ze staruszkami....Babcia mało pije, dziadek trochę, ale ma kroplówkę, jedną flaszkę, którą mu Pflegedienst zakłada. Dzieci nic na to nie poradzą, że ich Mutti mało piją. Mówią, nie chce pić, nie zmuszać. Ale mi po prostu jej szkoda, ale cóż. Też nic na to nie poradzę. 
05 sierpnia 2022 08:56 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Tak to jest ze staruszkami....Babcia mało pije, dziadek trochę, ale ma kroplówkę, jedną flaszkę, którą mu Pflegedienst zakłada. Dzieci nic na to nie poradzą, że ich Mutti mało piją. Mówią, nie chce pić, nie zmuszać. Ale mi po prostu jej szkoda, ale cóż. Też nic na to nie poradzę. 

No ja wiem, ale staramy się pić jak najwięcej. Rano to zawsze herbata bardzo dobrze idzie. 
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.