Wyjedź we wrześniu z ATERIMA MED!

19 sierpnia 2022 03:40

Znajdź odpowiednią dla siebie ofertę z pakietem korzyści i zdecyduj, jak długo chcesz pozostać na zleceniu! Im dłużej będziesz opiekować się podopiecznym, tym więcej możesz zarobić. Dzięki BONUSOWI WRZEŚNIOWEMU za wyjazd na 42 dni zainkasujesz nawet 2650 euro. Wyjeżdżając na 60 dni, Twoje wynagrodzenie wzrośnie aż do 3650 euro! Wszystko w Twoich rękach. Oferty z pakietem korzyści to nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, BONUS WRZEŚNIOWY, ale i dodatki do oferty, BONUS za przejście do ATERIMA MED oraz możliwość udziału w praktycznych webinariach z poradami w zakresie opieki nad osobami starszymi i telefoniczne wsparcie Zespołu Pielęgniarskiego. Wybierz seniora, którym zaopiekujesz się we wrześniu! Już za 42 dni zlecenia płacimy nawet 2650 euro!


 


Sprawdź nasze najnowsze wrześniowe oferty zleceń w Niemczech. Zyskaj atrakcyjne wynagrodzenie i BONUS za wyjazd we wrześniu. Korzystaj z tego, co dobre – wyjedź na zlecenie z ATERIMA MED! Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.


 


Gdzie możesz we wrześniu?


 


Lubisz grać w karty, rozwiązywać krzyżówki i układać puzzle? 96 – letnia Pani z Münster chętnie spędza czas właśnie w ten sposób. Podopieczna potrzebuje pomocy podczas porannej i wieczornej toalety, przy przebieraniu się, zmianie wkładek i asekuracji w ciągu dnia. Podczas słonecznych dni seniorka bardzo lubi wychodzić na spacery. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem. Do dyspozycji Opiekunki jest salon i sypialnia oraz osobna łazienka. Zapewniony stały dostęp do Internetu. Więcej o ofercie dowiedz się tutaj.


 


Podopieczna z Pfaffenhofen jest osobą mobilną, porusza się przy pomocy laski. Ta 95-letnia seniorka samodzielnie wykonuje poranną i wieczorną toaletę. Potrzebuje asekuracji w ciągu dnia oraz pomocy podczas generalnej kąpieli i przy przebieraniu się. Zakupy robi córka seniorki, która każdego dnia odwiedza podopieczną i chętnie pomaga Opiekunce w codziennych obowiązkach. Opiekunka ma do dyspozycji na wyłączność dwa w pełni wyposażone pokoje, w tym jeden z telewizorem oraz osobna łazienka. Zapewniony jest stały dostęp do Internetu. Więcej o ofercie dowiedz się tutaj.


 


Ta oferta jest idealna dla tych, którzy lubią zwierzęta. Podopieczny ma spokojnego psa, którego Opiekunka karmi. Senior cierpi na niedowład prawej ręki i porusza się przy pomocy balkonika. W tygodniu każdego ranka przychodzi do niego Pflegedienst, który odpowiada za pomoc seniorowi podczas wykonywania porannej toalety oraz jest odpowiedzialny za założenie rajstop uciskowych. Do zadań Opiekunki należeć będzie asekuracja podopiecznego w ciągu dnia oraz pomoc seniorowi przy przebieraniu się i zmiana woreczka cewnikowego. Do swojej dyspozycji Opiekunka ma osobną łazienkę oraz osobny pokój na piętrze, a dodatkowo także rower i samochód. Więcej o ofercie dowiedz się tutaj.


 


Skontaktuj się z ATERIMA MED, dzwoniąc pod numer +48 341 15 15i zapytaj rekrutera o szczegóły oferty. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia i doradzimy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu jeszcze we wrześniu. Zaopiekuj się seniorem i odbierz BONUS WRZEŚNIOWY. Już za 42 dni zlecenia zarobisz nawet do 2650 euro! Brzmi dobrze, prawda?


 


Porozmawiajmy!


Zespół ATERIMA MED.


Artykuł promowany

19 sierpnia 2022 15:29 / 4 osobom podoba się ten post
Miejsce z pieskiem a bardziej z kotkami by mnie uszczęśliwiło .Jestem zdziwiona, że tu gdzie pracuje nie ma zwierząt domowych . Bardzo lubię przebywać w takim domu gdzie są zwierzęta .Sama mam trzy koty i sunie labradorkę.Czekoladowa Sara. Zwierzak w domu to taka swoista terapia ,wycisza, uspokaja ,zachęca do spacerów. No, bo przecież z pieskiem trzeba wyjść. A i wyżalić się można, pogadać i zawsze rację mieć.Kot nie zaprzeczy a pies nawet przytaknie .Fajna rzecz mieć zwierzaki pod opieką.