ATERIMA MED – wyjedź w październiku i odbierz BONUS!

28 września 2022 13:41

Wybierz ofertę z pakietem korzyści i zdecyduj jak długo chcesz pozostać na ofercie! Im dłużej będziesz na zleceniu tym więcej zarobisz. Wolisz krótkie wyjazdy? A może wolisz zostać u osoby podopiecznej na dłużej? Wraz z jednorazowym bonusem za wyjazd w październiku na 42 dni zarobisz nawet do 2650 euro. Wybierając ofertę na 60 dni, Twoje wynagrodzenie wyniesie nawet do 3650 euro!  Jeśli myślisz już o bonusie świątecznym, wybierz największy pakiet korzyści na 90 dni zlecenia, zostając z podopiecznym w czasie świąt. Za 90 dni zlecenia zyskasz pensję nawet do 5250 euro. W pakiecie otrzymasz jednorazowy bonus za przejście do ATERIMA MED i bonus za wyjazd w październiku. Do tego atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki do oferty i ekstra BONUS ŚWIĄTECZNY! To nie wszystko! Wypłatę za zlecenie otrzymasz wcześniej – w sam raz na święta.


 


Dowiedz się więcej o naszej najnowszej ofercie wyjazdów październikowych. Zyskaj atrakcyjne wynagrodzenie i bonus za wyjazd w październiku. Skorzystaj z pakietów pełnych korzyści – wybierz ofertę w ATERIMA MED! Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.


 


Gdzie możesz wyjechać w październiku?


Lubisz spacery? Podopieczna także! Ta sympatyczna 90 – letnia Pani mieszka w Berlinie. Od poniedziałku do piątku przebywa w dziennym domu opieki. Jest to czas wolny dla Opiekunki. Do zadań osoby sprawującej opiekę należeć będzie pomoc podopiecznej podczas wykonywania czynności higieniczno-pielęgnacyjnych oraz przy generalnej kąpieli, przy przebieraniu się i asekuracja w ciągu dnia. Seniorka potrzebuje wsparcia również w nocy. Ponadto Opiekunka będzie odpowiadać za przygotowywanie posiłków, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wykonywanie zakupów w pobliskim sklepie. Warunki mieszkaniowe są dobre. Podopieczna mieszka w mieszkaniu w bloku w atrakcyjnej dzielnicy Berlina. Do dyspozycji Opiekunki są dwa pokoje, w tym jeden z telewizorem. Zapewniony stały dostęp do Internetu. Więcej o ofercie możesz dowiedzieć się tutaj.


 


Myślicie o wyjeździe na jedno zlecenie? Mamy ofertę dla pary Opiekunów! Do dyspozycji przygotowany jest osobny pokój z telewizorem i stałym dostępem do Internetu oraz osobna łazienka. Rower i samochód również są do dyspozycji Opiekunów. Podopieczny to spokojny 52 – letni mężczyzna. Większość czasu spędza w łóżku. Jest po przebytym wypadku. Zmaga się z cukrzycą, paraliżem ciała, problemami skórnymi i inkontynencją. Ma założony cewnik i stomię. Przy poruszaniu się korzysta z wózka inwalidzkiego. Podopieczny potrzebuje pomocy podczas wykonywania czynności higieniczno-pielęgnacyjnych, przy przebieraniu się, przy zmianie woreczka cewnikowego i stomijnego, podczas jedzenia oraz przy poruszaniu się. Na zleceniu do dyspozycji jest lift i łóżko specjalistyczne. Do podopiecznego regularnie przychodzi Pflegedienst i rehabilitant. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.


 


Oferta, w której do dyspozycji osoby sprawującej opiekę jest osobne piętro, na którym znajduje się kilka pokoi oraz dwie kompleksowo wyposażone łazienki! Podopieczny mieszka z żoną, która pomaga w różnego rodzaju czynnościach takich jak mycie, przebieranie, pranie oraz gotowanie. Dwa razy w tygodniu do seniora przychodzi Pflegedienst, który pomaga podczas generalnej kąpieli. W każdy piątek senior przebywa w dziennym domu opieki, dlatego w piątki Opiekunka ma dodatkowy czas wolny. Do obowiązków Opiekunki podczas pobytu w Niemczech należeć będzie: dbanie o gospodarstwo domowe, pomoc podopiecznemu w czynnościach higienicznych, przy zmianie pieluchomajtek, asekuracja seniora podczas poruszania się, wykonywanie zakupów, przygotowywanie śniadań i kolacji oraz asystowanie małżonce seniora przy przygotowywaniu obiadów. Istnieje możliwość skorzystania z Internetu oraz radia. Na miejscu jest samochód z manualną skrzynią biegów, wymagane czynne prawo jazdy. Więcej o ofercie możesz przeczytać tutaj.


 


Zadzwoń do nas pod numer +48 341 15 15i zapytaj rekrutera o szczegóły. Pomożemy w wyborze dobrego zlecenia. Podpowiemy, która opcja wyjazdu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, a także dostosujemy termin wyjazdu w październiku. Zaopiekuj się seniorem i wybierz pakiet korzyści. Już za 42 dni zlecenia zarobisz nawet do 2650 euro! Brzmi dobrze, prawda? 


 


Porozmawiajmy!  


Zespół ATERIMA MED.


Artykuł promowany