Szantaz ze strony firmy..

22 lutego 2023 16:34
Witam wszystkie opiekunki oraz opiekunow?.Nie wiedzialam gdzie zwrocic sie o pomoc..wiec postanowilam napisac tu..Jestem aktualnie na szteli zostal mi tydzien..problem w tym ze..moja pdp miala wypadek jest w szpitalu..moja firma wyslala mi doslownie dzien przed wypadkiem juz nastepna umowe od marca gdzie zgodzilam sie przyjechac poniewaz pdp bardzo sympatyczna? podpisalam papiery i wyslalam przez wats up..ale NIE ODESLALAM.na 2 dzien pdp niestety wypadek..dzwoni do mnie koordynator i pyta o doslownie 9 rano czy odeslalam papiery. Tlumacze ze nie poniewaz zdarzyl sie wypadek..a z tego co wynika pdp zlamane biodro rehabikitacja..bedzie lezec..wiec ODMOWILAM powrotu ze wzgledu na moje zdrowie..wyobrazcie sobie ze pani z firmy szantazem ze JESLI NIE CHCE WROCIC ZA1.600 DO OS LEZACEJ MOJA WYPLATA ZOSTANIE WYSLANA DOPIERO OSTATNIEGO MARCA...gdzie wiadomo zazwyczaj do 15 ..ok w umowie jest wpis ze wynagrodzenie MOZE ..WPLYNAC DO 30 DNI...ale wiadomo kadry wysylaja wczesniej...co wy na to..jestem w szoku!
22 lutego 2023 19:24 / 4 osobom podoba się ten post
Przeczytaj na spokojnie umowę. Jeśli zapisy na to pozwalają, to niewiele możesz zrobić.
To, co możesz zrobić to spróbować negocjować stawkę z uwagi na pogorszony stan pdp, jeśli oczywiście, chcesz opiekować się osobą leżącą.
23 lutego 2023 06:12
Dziekuje serdecznie za odp.Generalnie chodzilo mi o to ze jest to moim zdaniem szantaz ze strony firmy...dzwonilam do kadr i pani powiedziala ze normalnie wysylaja wynagrodzenie poczatkiem miesiaca poniewaz wiadomo kazdy z nas ma rachunki do placenia i musi zyc...wiec jesli koordynator nie zgodzi sie na przelew poniewaz ja nie zgodzilam sie na powrot dostane dopiero ostatniego dnia miesiaca.kadry sa uzaleznione od decyzji koordynatorow..czy to jest normalne..hmm..pozdrawiam serdecznie..
23 lutego 2023 06:54 / 3 osobom podoba się ten post
Nikita1984.

Dziekuje serdecznie za odp.Generalnie chodzilo mi o to ze jest to moim zdaniem szantaz ze strony firmy...dzwonilam do kadr i pani powiedziala ze normalnie wysylaja wynagrodzenie poczatkiem miesiaca poniewaz wiadomo kazdy z nas ma rachunki do placenia i musi zyc...wiec jesli koordynator nie zgodzi sie na przelew poniewaz ja nie zgodzilam sie na powrot dostane dopiero ostatniego dnia miesiaca.kadry sa uzaleznione od decyzji koordynatorow..czy to jest normalne..hmm..pozdrawiam serdecznie..

Napisać jaka to firma i od razu się rozniesie po FB. Długo nie trzeba czekać. 
23 lutego 2023 07:26 / 3 osobom podoba się ten post
Nikita1984.

Dziekuje serdecznie za odp.Generalnie chodzilo mi o to ze jest to moim zdaniem szantaz ze strony firmy...dzwonilam do kadr i pani powiedziala ze normalnie wysylaja wynagrodzenie poczatkiem miesiaca poniewaz wiadomo kazdy z nas ma rachunki do placenia i musi zyc...wiec jesli koordynator nie zgodzi sie na przelew poniewaz ja nie zgodzilam sie na powrot dostane dopiero ostatniego dnia miesiaca.kadry sa uzaleznione od decyzji koordynatorow..czy to jest normalne..hmm..pozdrawiam serdecznie..

Znajdź tą firmę nawet na naszym forum w dziale opinie o pracodawcach i opisz zaistniałą sytuację.
A jak nie ma tej firmy - to załóż temat w tamtym dziale.
Może osoby, które planują z nimi wyjazd zastanowią się czy warto zaczynać współpracę. A firmie napisałabym, że wrócę do osoby leżącej, ale za wyższą pensję minimum o 300 euro na miesiąc. Jeżeli to umowa zlecenie to obie strony muszą się "umówić".