Aterima MED zaprasza na konferencję on-line dla Opiekunów

28 kwietnia 2023 18:36

ATERIMA MED zaprasza na III edycję bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece”. Udział w wydarzeniu dedykowany jest zarówno zawodowym Opiekunom osób starszych, jak i wszystkim na co dzień zaangażowanym w opiekę. Konferencja odbędzie się w czwartek 25 maja 2023 roku o godzinie 19:00. Warto zapisać tę datę w kalendarzu!


Zawód Opiekuna osób starszych jest niezwykle istotny i pełen odpowiedzialności. To dzięki nim osoby potrzebujące otrzymują wsparcie, troskę i opiekę w codziennych czynnościach. Zrozumienie zarówno własnych potrzeb jako opiekuna, jak i potrzeb Podopiecznego pozwala na budowanie wzajemnego poczucia bezpieczeństwa i komfortu w trakcie świadczenia opieki. Dzięki temu opieka staje się mniej obciążająca dla Opiekuna, który codziennie musi stawić czoła różnym wyzwaniom wynikającym ze zdrowia Podopiecznego.


Zapisz się na: www.aterima-med.pl/konferencja


Na konferencji będą obecni wybitni goście. Udział wezmą eksperci: gerontopedagog Marlena Meyer, psycholog Kamila Kozioł, prowadząca konferencję Alina Kamińska, a także pielęgniarka oraz Dyrektor Biura Medycznego Zarządzania Jakością i Wiedzą w ATERIMA MED Iwona Przybyło.


Co będzie w programie wydarzenia?


W trakcie konferencji poruszone zostaną ważne dla Opiekunów osób starszych zagadnienia, ujęte w trzech blokach tematycznych:


1. Jak słuchać samego siebie?


Ten blok tematyczny poświęcony będzie rozmowom o tym, co jest ważne dla Opiekuna i jaki ma to bezpośredni wpływ na innych. Organizatorzy pomogą uczestnikom odpowiedzieć sobie szczerze na pytania: w jakim świetle się postrzegasz? Co dla Ciebie oznacza opieka? Umiesz głośno mówić o swoich potrzebach?


2. Jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?


W tym bloku tematycznym będzie mowa o tym, jak czytać zachowania osób żyjących z demencją – bo rozumieć to pomagać nie tylko osobie chorej, ale także samemu sobie. Poruszone zostaną zagadnienia związane ze zrozumieniem demencji oraz pomaganiem, a nie wyręczaniem osoby, która się z nią zmaga.


3. Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy opiekuńczej?


Dokonanie wyboru najlepszej firmy, z którą warto nawiązać długotrwałą współpracę, stanowi wyzwanie. W tym bloku tematycznym uwaga zostanie skupiona na kluczowym aspekcie wyboru odpowiedniej firmy, która zapewni Opiekunowi uczucie opieki i wsparcia.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się już teraz na największą w Polsce konferencję on-line dla Opiekunów osób starszych – „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece. Jak słuchać samego siebie i jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?”.


Dowiedz się więcej na: www.aterima-med.pl/konferencja


Współorganizatorem konferencji jest Akademia Opiekunów.


Partnerem wydarzenia jest portal opiekunki24.pl.

08 maja 2023 12:16
Jako partnerzy wydarzenia, serdecznie zapraszamy wszystkie Opiekunki oraz Opiekunów do udziału w konferencji ON-LINE pod tytułem: "Rozumieć siebie, czyli partnerstwo w opiece". Konferencja odbędzie się 25 maja 2023 r. godz. 19.00
Link do zapisu tutaj: www.aterima-med.pl/konferencja

Uczestnikami konferencji jak co roku będą znamienici goście. Swoją wiedzą podzieli się gerontopedagog Marlena Meyer - pierwszy polski certyfikowany trener w amerykańskim programie edukacyjnym o demencji "Pozytywne podejście do opieki" (ang. Positive Approach to Care) autorstwa Teepy Snow. Pracuje z Opiekunami i osobami żyjącymi z demencją. Nie możesz przegapić tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy! :)
 

22 maja 2023 08:05

Termin konferencji on-line coraz bliżej. 
Godz. 19.00, dnia 25 maja 2023 r.
Program konferencji obejmuje 3 bloki tematyczne:
- Jak słuchać samego siebie?
- Jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?
- Na co zwrócić uwagę przy wyborze firmy opiekuńczej?
Więcej informacji znajdziesz pod linkiem: https://www.aterima-med.pl/konferencja


Serdecznie zapraszamy! :)

25 maja 2023 17:10

To już dziś! :) Zostały ostatnie miejsca.


Już ponad 1000 osób zapisało się na III edycję bezpłatnej i największej konferencji on-line w Polsce dla Opiekunów pod tytułem: „ROZUMIEĆ SIEBIE, czyli partnerstwo w opiece. Jak słuchać samego siebie i jak rozumieć osobę, którą otaczamy opieką?”.


Weź udział w konferencji on-line, nie wychodząc z domu.
Do zobaczenia o godzinie 19:00.


Zapisz się już teraz na: www.aterima-med.pl/konferencja