AWANGARDA PRZEWOZYMIEDZYNARODOWE

08 stycznia 2024 08:33 / 2 osobom podoba się ten post
Mają konto ma FB  " avangardateam " tel nie mogę podać , bo i tak  wymarzą 
Firma z super podejściem do podróżnych
Po rozmowie z Szefem firmy doszłam do wniosku, że mówi prawdę . Sprawdziłam
Jechałam osobówka,auto czyste pachnące , kierowca nad podziw kulturalny, kontaktowy ,sympatyczny .Nie ładują pełnego składu zapewniając podróżnym komfort jazdy 
Jest miejsce na bagaż podręczny .Co ważne układają trasę logicznie , nie klucza . Obszar który obsługują do sprawdzenia. Jeździłam z wieloma przewoźnikami nigdy nie opisywałam negatywnie, bo to ciężka i odpowiedzialna praca .Tym przewoźnikiem jestem w pełni usatysfakcjonowana .To perełka wśród przewoźników 
A teraz numerowa lamigłówka,może się uda ;
 
Xx ,48 xx609 xx 818 xx709 .
Polecam .
 
 
09 stycznia 2024 16:13 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Mają konto ma FB  " avangardateam " tel nie mogę podać , bo i tak  wymarzą 
Firma z super podejściem do podróżnych
Po rozmowie z Szefem firmy doszłam do wniosku, że mówi prawdę . Sprawdziłam
Jechałam osobówka,auto czyste pachnące , kierowca nad podziw kulturalny, kontaktowy ,sympatyczny .Nie ładują pełnego składu zapewniając podróżnym komfort jazdy 
Jest miejsce na bagaż podręczny .Co ważne układają trasę logicznie , nie klucza . Obszar który obsługują do sprawdzenia. Jeździłam z wieloma przewoźnikami nigdy nie opisywałam negatywnie, bo to ciężka i odpowiedzialna praca .Tym przewoźnikiem jestem w pełni usatysfakcjonowana .To perełka wśród przewoźników 
A teraz numerowa lamigłówka,może się uda ;
 
Xx ,48 xx609 xx 818 xx709 .
Polecam .
 
 

Mleczko,nie mam Fb ale znalazłam w necie nr tel. Niestety nie jeżdżą w moje regiony. Miałam przed chwilą bardzo miłą rozmowę z panem z Awangardy. W profilu jest mój mail,odezwij się do mnie,proszę,bo mam Tobie coś ważnego i miłego do przekazania do przekazania 
Nie pamiętam czy jest w profilu mój nr telefonu
09 stycznia 2024 17:13 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Mleczko,nie mam Fb ale znalazłam w necie nr tel. Niestety nie jeżdżą w moje regiony. Miałam przed chwilą bardzo miłą rozmowę z panem z Awangardy. W profilu jest mój mail,odezwij się do mnie,proszę,bo mam Tobie coś ważnego i miłego do przekazania do przekazania :-)
Nie pamiętam czy jest w profilu mój nr telefonu

Podałam nr tel 
Napisz jaki teren obsługują , może dziewczyny wypróbują .Nigdy nie kłamię chyba, zee mnie ktoś oklammie a ja to wezmę za dobrą monetę .
Pierwszy raz jechałam do pracy w takich warunkach .
09 stycznia 2024 18:18
Mleczko

Podałam nr tel 
Napisz jaki teren obsługują , może dziewczyny wypróbują .Nigdy nie kłamię chyba, zee mnie ktoś oklammie a ja to wezmę za dobrą monetę .
Pierwszy raz jechałam do pracy w takich warunkach .

Niestety,mail z Twoim nr tel jeszcze do mnie nie dotarł . Sprawdź,proszę,czy dobrze wpisałaś . W spamie też nie wylądował .
Jakie regiony obsługują nie wiem,pan powiedział mi że własny region,czyli gdzie Twoje tereny a jakie to są ,niestety nie wiem .
 
09 stycznia 2024 19:10
Znalazłam :
Obsługują teren woj .
Lubuskie
Wielkopolskie
Zachodnio-Pomorskie
Pomorskie
Kujawsko-Pomorskie .
09 stycznia 2024 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Znalazłam :
Obsługują teren woj .
Lubuskie
Wielkopolskie
Zachodnio-Pomorskie
Pomorskie
Kujawsko-Pomorskie .

No właśnie,moje warmińsko -mazurskie za daleko. Załapałam(trochę z opóźnieniem ),że pisząc że podałaś nr telefonu,miałaś na myśli tel do Awangardy a nie do Ciebie 
Myślałam że do mnie się odezwiesz na maila,bo mam do Ciebie wiadomość prywatną 
10 stycznia 2024 07:48 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

No właśnie,moje warmińsko -mazurskie za daleko. Załapałam(trochę z opóźnieniem :oczko:),że pisząc że podałaś nr telefonu,miałaś na myśli tel do Awangardy a nie do Ciebie :-)
Myślałam że do mnie się odezwiesz na maila,bo mam do Ciebie wiadomość prywatną :oczko:

Postaram się 
E-maila nie używalam z 10 lat . W Twoim profilu nie ma nr tel . Znajdę rozwiązanie .