Potrzebuję pomocy prawnej

10 lutego 2024 11:57
Szanowni Państwo,
 
Mam dość krótkie, bo tylko 3-letnie doświadczenie w pracy opiekunki.
Zaczęłam wyjeżdżać podczas pandemii, bo nie było innych zleceń, choć już wcześniej oglądałam ogłoszenia.
Brakowało mi odwagi.
Jestem wrażliwą osobą i to okazało się strzałem w dziesiątkę w tego typu zleceniach.
Dla jednaj pani pracowałam aż 2 lata. Zawsz wszyscy byli ze mnie zadowoleni.
Firma, dla której pracowałam dała mi szansę na rozwój i ciekawe doświadczenia.
Po rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowałam, że nadal będę wykonywać ten zawód.
Z firmą mam jednak problem. 
Od jakiegoś czasu zlecenia były jakby gorszego gatunku, a podopieczni byli agresywni albo bardzo męczący ze względu na zbyt duże wymagania. Bardzo się męczyłam.
Nie wiem na ile wynika to ze zmiany kierownictwa w firmie, ale czułam się "na bocznym torze".
Przez swoją lojalność i przywiązanie do firmy i jednocześnie potrzebę zarabiania gotówki, decydowałam się na zaniżone stawki oraz dokuczliwość niemieckich klientów.
Firma nie reagowała odpowiednio na moje skargi, a ja musiałam kilka razy wcześniej zjechać ze szteli.
Teraz, po tym jak dowiedzialam się, że firma płaci mi 1500 Euro za zlecenie, które inneopiekunki wykonywały za 1900 Euro, miarka sie przebrała.
Aktualnie szefowa wyliczyła, że za 20 dni pracy w styczniu zapłaci mi 165 Euro.
Ja nie godzę się na takie traktowanie. Ona potrafi wszystko uzasadnić, czy znaleźć kruczki prawne na każdy aspekt tej pracy.
Dlatego potrzebuję prawnika, który pomoże mi w odzyskaniu moich należności.
 
Proszę o kontakt:
790 343 835.
21 lutego 2024 08:16 / 1 osobie podoba się ten post
Poszukaj darmowej porady radcy prawnego przy urzędzie gminy lub starostwie powiatowym.
Pomoże Ci napisać wezwanie do zapłaty.
A następnym razem poczytaj najpierw opinie o firmie, zanim zaczniesz z jakąś współpracować.