Urodziny podopiecznych, czy robicie coś szczególnego wtedy, czy

18 kwietnia 2024 12:22 / 3 osobom podoba się ten post
Cześć wszystkim,
Chciałabym podzielić się pewnym dylematem, który mam związany z nadchodzącymi urodzinami mojej podopiecznej. Zastanawiam się, czy powinnam zorganizować małą uroczystość dla niej, czy może lepiej byłoby podarować jej prezent. Nic wielkiego, ciasto, kawa, kwiaty.
Chciałabym sprawić jej radość w tym szczególnym dniu. Rodzina podopiecznej pozostawiła mi decyzję. Dodatkowo, w dniu urodzin nie będzie nikogo z rodziny, kto mógłby ją odwiedzić, więc chcę uczynić ten dzień wyjątkowym dla niej.
Czy macie jakieś pomysły lub sugestie, co mogłabym zrobić w tej sytuacji? Jak to wygląda u Was?
Bardzo lubię moją seniorkę:)
Bardzo dziękuję za wszelkie rady i sugestie.
19 kwietnia 2024 14:53 / 2 osobom podoba się ten post
Luiza65

Cześć wszystkim,
Chciałabym podzielić się pewnym dylematem, który mam związany z nadchodzącymi urodzinami mojej podopiecznej. Zastanawiam się, czy powinnam zorganizować małą uroczystość dla niej, czy może lepiej byłoby podarować jej prezent. Nic wielkiego, ciasto, kawa, kwiaty.
Chciałabym sprawić jej radość w tym szczególnym dniu. Rodzina podopiecznej pozostawiła mi decyzję. Dodatkowo, w dniu urodzin nie będzie nikogo z rodziny, kto mógłby ją odwiedzić, więc chcę uczynić ten dzień wyjątkowym dla niej.
Czy macie jakieś pomysły lub sugestie, co mogłabym zrobić w tej sytuacji? Jak to wygląda u Was?
Bardzo lubię moją seniorkę:)
Bardzo dziękuję za wszelkie rady i sugestie.

Dobre ciasto i odświętna atmosfera jest ok
19 kwietnia 2024 21:00
Malgi

Dobre ciasto i odświętna atmosfera jest ok:je babeczke:

Nigdy nie organizowałam urodzin podopiecznej 
Tak było, że rodzina to robiła albo podopieczna nie zdawała sobie sprawy, że to dzień urodzin . Nie robiłam zamieszania , może chciałaby szampana pić ? I noc znów z głowy .
21 kwietnia 2024 09:03 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Dobre ciasto i odświętna atmosfera jest ok:je babeczke:

Dziękuję za podpowiedź. 
21 kwietnia 2024 09:04 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nigdy nie organizowałam urodzin podopiecznej 
Tak było, że rodzina to robiła albo podopieczna nie zdawała sobie sprawy, że to dzień urodzin . Nie robiłam zamieszania , może chciałaby szampana pić ? I noc znów z głowy .:szampan2:

Moja Seniorka doskonale zdaje sobie sprawę, że ma urodziny, rodzina raczej niezainteresowana. Też nie chcę robić kłopotu, ale zrobię ciasto, kawę i kupię kwiaty:) 
21 kwietnia 2024 11:37 / 1 osobie podoba się ten post
Luiza65

Moja Seniorka doskonale zdaje sobie sprawę, że ma urodziny, rodzina raczej niezainteresowana. Też nie chcę robić kłopotu, ale zrobię ciasto, kawę i kupię kwiaty:) 

No i będzie miło 
21 kwietnia 2024 20:00 / 1 osobie podoba się ten post
Luiza65

Moja Seniorka doskonale zdaje sobie sprawę, że ma urodziny, rodzina raczej niezainteresowana. Też nie chcę robić kłopotu, ale zrobię ciasto, kawę i kupię kwiaty:) 

Ja mojej seniorce co tydzień nowe kwiaty kupuję, bez okazji. Lubimy obie piękny wystrój. Na szczęście kasy tutaj nie brakuje.
27 kwietnia 2024 20:12 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Ja mojej seniorce co tydzień nowe kwiaty kupuję, bez okazji. Lubimy obie piękny wystrój. Na szczęście kasy tutaj nie brakuje.:kwiaty_serca:

Dobrze móc się otaczać pięknem. Pozdrawiam:)