Opiekunka otwiera własną agencję pracy

02 października 2012 18:09
ty się teraz dzieciaku nie podlizuj....:):):)
02 października 2012 18:47
hehehe :)))



a tak w ogole myslicie ze ciotka w wieku 50 lat ma duze szanse na stelle ( niemiecki na takim poziomie jak polskii ) . no juz troche po 50stce ehrlich gesagt.
03 października 2012 12:11
Kaya, myślę, że to w dużej mierze zależy od tego czy ktoś ma talent do języków, bo żeby opanować inny język w stopniu takim jak ojczysty....hm to chyba trudna sprawa i jedynie dzieciaki, które wychowują się w dwujęzycznej rodzinie są w stanie to zrobić... ale przecież można mieć niem opanowany w stopniu bardzo dobrym i świetnie się z tym czuć i to jest moim zdaniem do zrobienia w każdym wieku. Zależy od motywacji i pracowitości...
03 października 2012 12:38
poza tym... Karolina brawo za odwagę - trzymam kciukiii

03 października 2012 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
myslę, że ma wieksze szanse niż 25-latka:)
03 października 2012 18:26
Tak na marguinesie ..... : slyszal kto o agencji APN z Opola???, wysylaja opiekunki do DE i NL Alutka slyszalass cus ? .
03 października 2012 18:57
Kaya a tak na marginesie to dla mojego syna to ty tez stara....... jestes on ma 24 wiec widzisz w kazdym wieku jest sie starym
03 października 2012 20:02
hehehehheheeee Kaya, ja żem cus NIECUŚ SŁYSZAŁA, ale o agencjach towarzyskich w Opolu:):) o tej, o której piszesz- NIC!
03 października 2012 21:05
Justa, tak masz racje, "Moj Milosci" co zem w nim nieszczesliwie zakochana 23 ma. 90% moich przyjaciol jest w wieku 16-22 wiec czuje sie stara! Moj brat jest mlodszy ode mnie 11 lat do tego. Wszyscy wokol mlodsi .. Pocieszam sie tylko ze poznalam Alutke - dobrze wiedziec ze ktos 2 razy starszy moze jeszcze dobrze wygladac i byc na czasie:)

Ale powiem wam szczerze droge , mlode opiekunkiii ze jak chodzilam do liceum to osoba w wieku 30 lat, to mi sie wydawal tak "odlegly " wiek, a Tym czasem za 3 lata sama bede sobie taka "30stka" !!! :( :( Mlodosc szybko zleciala !!! :( Tylko sie zalamac :((((
03 października 2012 21:16
Kaya-znam dobrze APN z Opola,to moja pierwsza firma,7 lat temu zaczynałam z nimi pracę,i wiosna byłam z nimi na zastępstwie kilkutygodniowym podczas mojego urlopu.Firma bardzo solidna,naprawdę bardzo,ale niestety nie rozpieszczają z zarobkami,bez względu na stan pacjenta,znajomości języka itp. wszyscy mają tak samo mało w porównaniu z innym agencjami,ale chwalę ich za profesjonalizm w organizowaniu wyjazdów i wysoką kulturę,a w razie problemów nie pozostają bezczynni.Pozdrawiam,pa.
03 października 2012 21:56
Oj tam, Kaya. nie ma co się załamywać :) Każdy wiek jest dobry :)
03 października 2012 23:03
Albo za Helmuta się weź
04 października 2012 14:05
Anka, dzieki za info !!!

Andrea, wole mlodszych facetow - to na 100% . Ale odkochac sie nie da rady ://// Wg mnie naprawde zakochac sie mozna tylko 1 raz . Takze na zawsze bede nieszczesliwa pod tym wzgledem .... :(



Opiekun_Janusz, sam sie za niego bierz !!!



Alutka, ja wiem ze w agencjach towarzystkich to Ty jestes stala bywalczyni i nawet juz masz rabat 25% w firmie "Wskocz i wyskocz " :)
04 października 2012 14:17 / 2 osobom podoba się ten post
hehehhehehehehee ciekawe dzieciaku jak ty dotarłaś do tych informacji????:). W/w firma zapewniała mnie o 100% dyskrecji, zwłaszcza tej, dotyczącej rabatu....

Ciekawe czy zakład pogrzebowy ROZKOSZ z Dzikowa też rozpuszcza o mnie wiadomości na prawo i lewo.....:)
03 stycznia 2013 10:57
halo halo karolino o -dziala juz twoja agencja ????

sama zaczynam poważnie rozwazac tę opcję.....czy sie nie sprężyc i nie załozyc agencji pracy,