Łódzkie

06 marca 2018 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Ty to masz juz obywatelstwo honorowe tego miasta :-) Co tam mówią na mieście o super opiekunie, ktory wyprawił podopiecznego na tamten świat w Ottobrun?

Ooo, to było w Ottobrunn? Nie wiedziałam, w Sbahnie rzuciłam okiem na posta Michasi, nie miałam pojęcia, że to za miedzą się stało :/.
06 marca 2018 20:22 / 5 osobom podoba się ten post
salazar

Ja też jestem. Piękna i w ogóle :D. I... dwa razy byłam w Łodzi, liczy się :D?

A przejazdem też!? ...
06 marca 2018 20:28 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

A przejazdem też!? :bezradny:...:-)

No cóż :D Gdzie jedzie się przejazdem przez Łódź :D?
Docelowo dwa razy byłam i zamierzam powtórzyć, tzn. trzeci raz nawiedzić to miasto ;).
06 marca 2018 21:12 / 6 osobom podoba się ten post
salazar

No cóż :D Gdzie jedzie się przejazdem przez Łódź :D?
Docelowo dwa razy byłam i zamierzam powtórzyć, tzn. trzeci raz nawiedzić to miasto ;).

Jak to gdzie!? Były kiedyś takie czasy, naprawdę ,że autostrad nie było i trzeba było pomykać przez Łódź ...w kierunku ukochanego Bałtyku.
07 marca 2018 06:53 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Jak to gdzie!? Były kiedyś takie czasy, naprawdę ,że autostrad nie było i trzeba było pomykać przez Łódź ...w kierunku ukochanego Bałtyku.:-)

Alasko, sugerujesz, że z każdego końca Polski jeździło się nad morze przez Łódź, hmm.. Ciekawa i dość odkrywcza teoria, mimo, że to było w zamierzchłych, bezautostradowych czasach :D.
Muszę nad tym później pomyśleć, bo na razie (od godziny ;)) staram się otworzyć drugie oko i zmusić do pracy prawą połowę mózgu :D.
07 marca 2018 07:40 / 5 osobom podoba się ten post
A w życiu ,jakie wszyscy !? ...Ja i reszta " świata " z południa Polski.
07 marca 2018 09:01 / 4 osobom podoba się ten post
salazar

No cóż :D Gdzie jedzie się przejazdem przez Łódź :D?
Docelowo dwa razy byłam i zamierzam powtórzyć, tzn. trzeci raz nawiedzić to miasto ;).

Np. z Warmii na Śląsk
Dzięki uprzejmości przyjaciół z Łodzi właśnie miałam dwuetapową podróż ze "zwiedzaniem" dworca w tymże miescie
 
 
Dzień dobry Łódzkie
07 marca 2018 13:42 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Np. z Warmii na Śląsk :-)
Dzięki uprzejmości przyjaciół z Łodzi właśnie miałam dwuetapową podróż ze "zwiedzaniem" dworca w tymże miescie :-)
 
 
Dzień dobry Łódzkie :-)

Którego Basiu ? Nowego Fabrycznnego? bo tam ciężko trafić wszyscy jak na razie pomstują że zjazdy to jakaś pomyłka. Poza tym na dworcu jeszcze puściutko i tylko wiatr hula. Ale Łódż przez ostatnie parę lat bardzo wypiękniała , no i oczywiście Projekt odnawiania starych kamienic to strzał w 10 , jest co oglądać .
07 marca 2018 18:42 / 2 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór łodzianki miłego wieczorka wszystkim życze
07 marca 2018 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Którego Basiu ? Nowego Fabrycznnego? bo tam ciężko trafić wszyscy jak na razie pomstują że zjazdy to jakaś pomyłka. Poza tym na dworcu jeszcze puściutko i tylko wiatr hula. Ale Łódż przez ostatnie parę lat bardzo wypiękniała , no i oczywiście Projekt odnawiania starych kamienic to strzał w 10 , jest co oglądać .

Hmmm...skoro piszesz "nowy" i Fabryczny, to pewnie był ten, bo pachniał nowością i pustawy był.
Dojeżdżaliśmy i koleżanka mówi "Ostatnio odwoziliśmy tu B. i źle wjechaliśmy. Oby tym razem nam się tak nie przydarzyło".
Po czym wjechaliśmy właśnie złym zjazdem, bo dla busów. Ale śmigaliśmy z powrotem!, bo jakaś straż tam się czaiła
Łodzi nie miałam okazji pozwiedzać, bo przez niespodziewany rejsik po Jezioraku czas nam się skurczył.
 
01 czerwca 2018 19:52
Dobry wieczór czy są tu jakieś łodzianki?