Solarium

15 kwietnia 2014 18:43 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

ile, placicie , drogie kolezanki, za 10-15minut w pobliskich solariach?
Ja lubie bardzo :)))

20min 6,99
15 kwietnia 2014 19:14 / 2 osobom podoba się ten post
kacha25

20min 6,99

ooo , to juz wole Prosseco albo Sekt kupic sobie w to miejsce :)
15 kwietnia 2014 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
kacha25

20min 6,99

Zdecydowanie zdrowsze.
:):):):):):)
15 kwietnia 2014 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Zdecydowanie zdrowsze.
:):):):):):)

kazdy lubi co innego ,i co mu odpowiada,jednemu to drugiemu to
15 kwietnia 2014 21:49 / 3 osobom podoba się ten post
Solarium jest BE!!!!!!!!!!
15 kwietnia 2014 21:50
kasia63

Solarium jest BE!!!!!!!!!!

w miare rozsadku mozna,ale nie do przesady
16 kwietnia 2014 06:43
Kacha tak tak :) Ja bardzo lubie solarium, jestem biala z natury . Powiedzmy ze pierwsze 2 miesiace chodzilabym co 3 razy w tygodniu na solarium. to wydalabym 168€ !!!! A potem i tak chodzic bym musiala caly czas zeby utrzymac efekty.

Bardzo chetnie, ale niestety za drogo . Ostatnio zauwazylam u siebie zmiany : im wiecej mam na koncie tym bardziej sie ciesze :)))) Im wiecej wydam tym bardziej sie smuce :((( Mam sklonnosci do skapstwa. Chyba ze naczyms mi bardzo zalezy to zaplace tyle i trzeba a nawet i wiecej!
A bez solarium musze sie obejsc. Jak bede w Polsce to pojde z siostra 3-4razy, bo ona chodzi .
16 kwietnia 2014 07:21 / 1 osobie podoba się ten post
Musze przyznac ,ze Solarium nie jest zdrowe, a wogole co my dzisiaj mamy zdrowe? powietrze zanieczyszczone wody brudne i tez zanieczyszczone ,jedzenie sama chemia no ale niestety musimy z tym zyc dalej.ale co chodzi o Solarium to ja chodze ,bo po nim mam lepsze samopoczucie organizm jest nagrzany wtedy kregoslup mnie nie boli ani nerki,oraz oczywiscie ladnie wygladam ta cera jest zdrowsza ,chociaz ja mam sniada karnacje.Jak wroce za pare dni do domu to zaraz pojde na Solarium.Pozdrawiam was.
16 kwietnia 2014 11:34 / 5 osobom podoba się ten post
Zona do męża:
Kochanie, czy chciałbyś zaliczyć seksowną czekoladkę?
No jasne!!!
To dawaj kasę na solarium!!
29 października 2014 11:15
Ja tam mimo wszystko wolę na leżaczku pod domem. Przecież kiedyś w końcu przyjdzie czas na zasłuzony relaks. A zimę przeczekam :)
01 sierpnia 2016 13:12
Czasem chodzę na kilka min na solarium, ale bez przesady.
01 sierpnia 2016 21:13 / 6 osobom podoba się ten post
red1993anonse

Czasem chodzę na kilka min na solarium, ale bez przesady.

No jasne , że bez przesady , bo wleźć na takie solarium bez drabiny nie da rady ....wleźć jak wleźć , ale z powrotem ? nóźka może się omsknąć , pierdyknie człowiek na ziemię i po ptokach 
01 sierpnia 2016 21:57 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No jasne , że bez przesady , bo wleźć na takie solarium bez drabiny nie da rady ....wleźć jak wleźć , ale z powrotem ? nóźka może się omsknąć , pierdyknie człowiek na ziemię i po ptokach :lol1:

Redbula przed solarium wypije
01 sierpnia 2016 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Redbula przed solarium wypije:wysmiewa:

ty masz rację ...cholerka nie pomyślałam , że se puszkę walnąć i skrzydła niczym anielicy wyrosną .....a nawet jak ktoś nam nie pasuje to i zabrudzić z góry można ....O ! to jest myśl
01 sierpnia 2016 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

ty masz rację :-) ...cholerka nie pomyślałam , że se puszkę walnąć i skrzydła niczym anielicy wyrosną .....a nawet jak ktoś nam nie pasuje to i zabrudzić z góry można ....O ! to jest myśl :-):-):-)