Dodane przez carebyus 20 listopada 2015

Opiekunka/Opiekun Osób Starszych

Miejsce pracy: Wielka Brytania

CARE BY US LTD. - firma z Wielkiej Brytanii, zlokalizowana niedaleko lotniska Londyn Standsted świadcząca usługi opieki nad osobami starszymi w ich  domach  oferuje zatrudnienie na stanowisku:

Opiekunka/Opiekun osób starszych
osobom znającym język angielski, bez względu na wiek i doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: okolice lotniska Londyn Standsted
Region: Wielka Brytania
Strona internetowa: www.carebyus.pl

Opis stanowiska:

Praca polega na zapewnieniu osobistej opieki w domach naszych klientów i obejmuje ona pomoc w codziennych czynnościach takich jak: ubieranie, mycie, przygotowywanie posiłków, podawanie lekarstw oraz wykonywanie obowiązków domowych w ustalonym zakresie.

Wymagania:
•Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego
•Odpowiedzialność, troskliwość, przyjazne, pogodne usposobienie

Oferujemy:
•System pracy live-in (z zamieszkaniem u podopiecznego) lub godzinowy (wizyty u pacjentów – wymagane prawo jazdy)
•Darmowe zakwaterowanie
•Wynagrodzenie netto na poziomie ok. 1200- 1400 GBP miesięcznie
•Zwrot kosztów za paliwo (20p/mila)
•Płatny urlop
•Umowy o pracę
•Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rozyckim@carebyus.pl
z dopiskiem: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.