Dodane przez FRANCJA 22 lutego 2012

Opiekunka medyczna dla osób starszych

Aterima jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr ref. OP/M/FR

  • Miejsce pracy:
    • Francja

  • Wymagania:

-   wykształcenie upoważniające do opieki nad osobami starszymi ( dyplom opiekuna medycznego / dyplom pielęgniarstwa)

-   doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami

-   podstawowa znajomość j. francuskiego

-   pełna sprawność fizyczna i psychiczna,

-   chęć podjęcia pracy za granicą OD ZARAZ na min. 6 m-cy

  • Obowiązki:

-   sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach, np. związanych z toaletą, ubieraniem się, spożywaniem posiłków

-   pomoc przy podawaniu lekarstw oraz podczas zabiegów rehabilitacyjnych

-   obserwacja i bieżące informowanie personelu medycznego o stanie zdrowia podopiecznego

-   pomoc w organizowaniu wolnego czasu - spacery, gry i zabawy, kółka zainteresowań

-   obsługa i utrzymanie sprzętu medycznego

  • Wybranym kandydatom oferujemy:

-   legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Francji (druk A1, karta EKUZ, prywatne ubezpieczenie zdrowotne)

-   zarobki 1600 Euro/m-c brutto/ 35 godz. tyg.

-   SPRAWDZONE miejsce pracy (dom spokojnej starości w regionie Rodan -Alpy)

-   bezpłatne zakwaterowanie oraz posiłek

-   pomoc i stały dozór ze strony zespołu pracowników Aterima.

  • Kontakt:
    • praca.francja@aterima.pl
    • tel: 12 297 66 35