Dodane przez doti1916 21 czerwca 2013

opiekunka osób starszych od zaraz!

Miejsce pracy: Niemcy

Opiekunka osób starszych z dobrą/ bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego
 od zaraz!

Praca w Niemczech

Obowiązki:

·         opieka nad pacjentem z określonymi dolegliwościami

·         pomoc codziennych czynnościach (dbanie o bezpieczeństwo pacjenta, toaleta)

·         pomoc w prostych pracach domowych (zakupy, przygotowanie posiłków, dbanie
o porządek)

·         towarzystwo (spacery, rozmowy, wyjścia do apteki, do lekarza)

Wymagania:

·         co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

·         przyjacielskie usposobienie, cierpliwość

·         wykształcenie kierunkowe z zakresu opieki nad osobami starszymi i czynne prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         umowę o pracę

·         wynagrodzenie zależne od stopnia komunikatywności języka niemieckiego:

o   850 – 950 euro na rękę – komunikatywna znajomość języka

o   950 – 1200 euro na rękę – dobra i bardzo dobra znajomość niemieckiego

·         ubezpieczenie społeczne

·         dokument A1 – potwierdzający legalność pracy za granicą

·         Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego – karta EKUZ

·         ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury

·         bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu

·         opiekę koordynatora

Stopień znajomości języka niemieckiego będzie weryfikowany przez telefon!

Skontaktuj się z Humaneo: 18 547 70 70, wew. 37
Prześlij nam swoje CV:
rekrutacja@humaneo.pl