Dodane przez SeniorVip.de 19 kwietnia 2016

Poszukujemy Opiekunki do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Stuttgart

SENIOR VIP to prężnie rozwijającą się firma, oferująca pracę w charakterze opiekunów osób starszych na terenie Niemiec.
SENIOR VIP posiada sprawdzone oferty pracy, oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Obecnie poszukujemy Opiekunki dla bardzo sympatycznej Pani Heike, która ma 54 lata. Podopieczna jest po wypadku, porusza się na elektronicznym wózku. Pani jest pod opieką rehabilitanta i logopedy.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsce: okolice Stuttgart
ZADANIA:
- opieka nad Seniorką
- dbanie o gospodarstwo domowe: przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie, pranie
- wsparcie podopiecznego w czynnościach dnia codziennego
- pomoc w codziennej higienie podopiecznego
- transferowanie
WYMAGANIA:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- konieczne doświadczenie przy transferze
- miłe usposobienie oraz cierpliwość
- osoba niepaląca
OFERUJEMY:
- wynagrodzenie w wysokości 1350-1400 Euro netto
- stałą opiekę koordynatora
- wyżywienie i zakwaterowanie w domu Podopiecznego
- prywatne ubezpieczenie
Spełniasz powyższe kryteria?
- tel.:510 010 993 lub 507 953 310
- e-mail: kontakt@seniorvip.de
- lub poprzez formularz na naszej stronie internetowej