Dodane przez newaywork.eu 01 lipca 2013

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Miejsce pracy: całe Niemcy

newwaywork.eu sp. z o.o. poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osób Starszych lub Pomoc Domowa w Niemczech (całe Niemcy)

Wymagania:
- Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca codzienną komunikację
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub schorowanymi
- Gotowość do pracy na już .
- Miłe usposobienie, empatia .

Zadania:
-Zapewnienie opieki dla osoby starszej lub chorej,
-Wykonywanie oraz pomoc w codziennych czynnościach (np. pomoc przy myciu lub ubieraniu)

Oferujemy:
- Legalną pracę w Niemczech na podstawie umowy
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( opłacony ZUS )
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Dodatkowe ubezpieczenie ( PZU -możliwość prywatnego leczenia na terenie Niemiec )
Organizacja i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
- Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz pomoc ze strony pracowników                                                                        newwaywork (polskojęzycznych )
Nie pobieramy żadnych prowizji.

Osoby zainteresowane prosimy przesłanie cv na e-mail: info@newwaywork.eu/lub wypełnienie formularza na naszej stronie WWW / bądź kontakt telefoniczny : 58 305 4018, 512-712-777, 502-897-500.