Dodane przez Headhunters 06 lipca 2016

Opiekun/ opiekunka osoby starszej – Austria

Miejsce pracy: Austria

HEADHUNTERS Spółka z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 10079 poszukuje dla swojego austriackiego partnera opiekunów osób starszych.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad seniorem,
  • Pomoc w codziennych czynnościach,
  • Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
  • Przygotowywanie posiłków,
  • Towarzyszenie podczas wizyt u lekarza,
  • Organizacja czasu wolnego podopiecznego.

Wymagania:

  • Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Kurs opiekuna medycznego lub osoby starszej będzie atutem,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w opiece nad osobą starszą,
  • Czynne prawo jazdy kat. B (mile widziane),
  • Inne certyfikaty lub referencje mogą wzmocnić kandydaturę,
  • Empatia, cierpliwość, chęć niesienia pomocy innym, przyjazność oraz pozytywne nastawienie do pracy z ludźmi.

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od: doświadczenia, kwalifikacji, znajomości języka oraz od stopnia trudności opieki nad seniorem,
  • Austriackie ubezpieczenie zdrowotne,
  • Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego z oddzielnym pokojem,
  • Pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z podjęciem legalnej pracy na terenie Austrii,
  • Zwrot kosztów podróży w obie strony,
  • System zmianowy co 28 dni.

Zapewniamy stałą opiekę polskiego koordynatora podczas pobytu na terenie Austrii.

Aplikację prosimy przesyłać na adres:
dorota.r@agencja-headhunters.eu z tematem – OP/AUT/2016

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!