Dodane przez Syntea 18 lipca 2013

Opiekun/ka osób starszych

Miejsce pracy: Niemcy

Agencja Pośrednictwa Pracy Syntea SA (certyfikat Marszałka Województwa Lubelskiego o numerze 8967 ) dostarcza zarówno wykwalifikowanych pracowników przedsiębiorcom w kraju i za granicą, jak również oferuje pomoc indywidualnym Klientom w zdobyciu satysfakcjonującego zatrudnienia. Jako strategiczny partner Instytutu VCC, Syntea wspiera rozwój nowego modelu szkoleń i certyfikacji kompetencji zawodowych VCC (Vocational Competence Certificate), który jest uznawany i doceniamy przez międzynarodowych pracodawców, stanowiąc jednocześnie gwarancję zatrudnienia na terenie całej Europy.
Działając na rynku edukacyjnym od 2003 roku firma przeszkoliła 45 000 osób, wydała 50 000 certyfikatów, a blisko 700 osób skorzystało z oferowanych przez firmę staży i praktyk, co umożliwiło im zdobycie pracy zgodnej z uzyskanymi kwalifikacjami.

Stanowisko:

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH

Numer Ref.:  OS/01/2013

Opis stanowiska:

Opieka nad osobą starszą, pomoc w codziennych czynnościach oraz
dbałość o stan zdrowia podopiecznego.

Wymagania:

·         Udokumentowane doświadczenie w zawodzie (min. 6 miesięcy) lub ukończony kurs zawodowy VCC Opiekun osób starszych.

·         Znajomość języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym lub gotowość do udziału w kursie języka branżowego w standardzie VCC.

·         Przyjazne usposobienie, cierpliwość, wyrozumiałość oraz chęć niesienia pomocy.

·         Mile widziane wykształcenie kierunkowe (studia medyczne, fizjoterapia lub pokrewne).

·         Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie: nawet do 1300 EUR netto/m-c.

·         Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie.

·         Zwrot kosztów podróży.

·         Opiekę polskiego koordynatora projektu.

Syntea zapewnia kandydatom możliwość udziału w kursach zawodowych oraz językowych, prowadzonych w standardzie VCC. Posiadanie certyfikatu VCC jest gwarancją zatrudnienia przez pracodawcę niemieckiego.

Oferta dotyczy pracy za granicą. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres mailowy: agencja[racy@syntea.pl

Pozostałe informacje:

• Rodzaj pracy:praca fizyczna

• Forma zatrudnienia:pełny etat