Dodane przez GCC 01 sierpnia 2016

OPIEKUNKI I PIELEGNIARKI POSZUKIWANE!!!!

Miejsce pracy: poludniowe Niemcy

GermanCareerCompany  to firma świadcząca usługi w zakresie zasobów ludzkich z siedzibą w Stuttgarcie. Posiadamy uprawnienia Federalnej Agencji Pracy do zatrudniania pracowników w Niemczech. Specjalizujemy się
w szeroko pojętej branży medycznej.

Szukamy:
• Pielęgniarek (k/m) z dyplomem uzyskanym w Polsce po 2004 roku(z/bez nostryfikacji)
Znajomość języka niemieckiego (poziom min. B1) – WARUNEK KONIECZNY!


• OPIEKUNEK(k/m) z doświadczeniem w domach opieki, i dobrą znajomością języka niemieckiego, mile widziana ukończona szkoła dla opiekunów z egzaminem państwowym.

Zatrudnienie w GCC GermanCareerCompany odbywa się na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, miejscem świadczenia pracy są kliniki/szpitale(dla pielęgniarek) lub domy opieki(dla opiekunek) w Niemczech.
W każdym przypadku praca odbywa się systemie zmianowym 8-godzinnym.
W 100% organizujemy Twoje przyjazdy PL-D-PL oraz poruszanie się po Niemczech. W 100% również zorganizujemy i zapłacimy za zakwaterowanie. Umowa o pracę zawarta z GCC GermanCareerCompany sprawia, że zostaniesz
automatycznie zgłoszony do niemieckiego zakładu ubezpieczeń społecznych i zyskasz prawo do świadczeń socjalnych w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, pielęgnacyjnego, emerytalno-rentowego, ubezpieczenia na wypadek bezrobocia, i od nieszczęśliwych wypadków.
Wynagrodzenie: pensja pielęgniarki i opiekunki różni się. Pensje pielęgniarek z nostryfikowanym dyplomem rozpatrywane są każdorazowo indywidualnie.

Czekamy na Ciebie!
GCC GermanCareerCompany
Charlottenplatz 6, 70173 Stuttgart
Tel +49(0)711 252 91 82 (obsługa po polsku)
praca@gcc-company.de
www.gcc-company.de

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności