Dodane przez EUROPAcare24 27 września 2016

Opiekunka(pielęgniarka)do chłopca (Niemcy)

Miejsce pracy: całe Niemcy

Firma EUROPAcare24 poszukuje  pielęgniarki, mówiącej dobrze po niemiecku, do opieki nad 5 letnim chłopcem, z  ograniczoną sprawnością fizyczną.

 

Chłopiec mieszka z rodzicami w domku jednorodzinnym. Od poniedziałku do piątku od 09.00 do 15.00 przebywa w przedszkolu.

Do zadań opiekunki(konieczne jest wykształcenie pielęgniarskie)będzie należeć pomoc przy toalecie, przy podawaniu posiłków i codziennych czynnościach, przyprowadzanie i odprowadzanie z przedszkola a także aktywowanie chłopca poprzez gry i zabawy.

 

Oferujemy:

 legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a co za tym idzie prawo do płatnego urlopu i pełen pakiet socjalny. Odprowadzamy  składki do ZUS-u od średniej krajowej.

Zapewniamy pełną opiekę podczas wyjazdu na kontrakt do Niemiec.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem; 124310188 bądź na adres mailowy : kr@europacare24.pl

 

 

 

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.