Dodane przez aboutyou 26 sierpnia 2013

Opiekunka do Osoby Starszej w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta, którym jest firma aktywnie działającą na terenie Polski i Niemiec poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opiekunki do Osoby Starszej w Niemczech

ZAPEWNIAMY:

·         bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i doświadczenia, nawet do 1 400 euro miesięcznie

·         własny pokój na czas pobytu w Niemczech oraz wyżywienie

·         legalne, bezpieczne i stałe zatrudnienie,

·         możliwość pracy w systemie zmianowym (np. 2 miesiące pobytu w Polsce, 2 miesiące pracy w Niemczech – do indywidualnego ustalenia)

·         opłacone wszystkie składki ZUS: emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe,

·         opłacenie z góry podróży do Niemiec z każdego miejsca w Polsce

·         pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem

·         indywidualną opiekę i wsparcie firmy w czasie pracy w Niemczech

OBOWIĄZKI:

·         czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

·         aktywne spędzanie czasu z podopiecznym np. gry towarzyskie, rozmowy, spacery

·         dotrzymywanie towarzystwa

·         ewentualne wizyty u lekarza, zakupy

·         utrzymywanie porządku w gospodarstwie domowym

·         dbanie o posiłki

OCZEKUJEMY:

·         wiek powyżej 24 roku życia

·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego (umiejętność porozumiewania się)

·         pogodne usposobienie, cierpliwość i wyrozumiałość

·         mile widziane doświadczenie w pracy przy pielęgnacji osób starszych,

Zatrudniamy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania.

Zapewniamy podpisanie umowy przed wyjazdem do Niemiec!

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

martyna@aboutyou.pl

z podaniem nr ref. Opiekunka/Niemcy

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

„Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.”

„Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.”

„Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z kandydatami w celu przedstawienia innej oferty niż podana w ogłoszeniu.”