Dodane przez globaljob 03 września 2013

Opiekunka osób starszych w Niemczech PILNE!

Miejsce pracy: Niemcy

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

PILNE, OD ZARAZ!

Lokalizacja: Niemcy/domy prywatne
Rodzaj pracy: Praca stała

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (A2)

  • doświadczenie w opiece nad osobą starszą/chorą

  • cierpliwość, życzliwość wobec podopiecznych

Mile widziane:

  • wykształcenie medyczne/kierunkowe z zakresu opieki nad osobami starszymi

  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • opieka w domach prywatnych nad osobami starszymi

  • pomoc w codziennych czynnościach (toaleta, czuwanie nad podopiecznym)

  • prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, pranie, sprzątanie etc.)

  • dotrzymywanie towarzystwa, rozmowy z podopiecznym, chodzenie na spacery, robienie zakupów, ewentualne wizyty u lekarza itd.

Oferujemy:

  • UMOWĘ O PRACĘ

  • LEGALNĄ pracę na terenie Niemiec

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dokument A1/ karta EKUZ

  • bezpłatny przejazd

  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

  • ofertę dostosowaną do możliwości kandydata

  • wsparcie oraz opiekę koordynatora

    Proszę aplikować na adres: globaljob@wp.pl