Dodane przez Respekt 22 maja 2017

Opiekunka ze znajmością j. niemieckiego - 1250€

Miejsce pracy: Hessheim

Pośrednictwo RESPEKT poszukuje zmienniczki na zlecenie w 67258 Hessheim od 01.06.2017
Podopieczna: 75 lat, 73 kg, 164 cm, mieszka sama w domu z ogrodem w ok. Mannheim. Pani ma spokojne usposobienie. Porusza się w większości na wózku inwalidzkim, trzeba ją wspierać w transferze. Nie ma problemów demencyjnych, natomiast jest po wylewie i ma sparaliżowaną lewą strone ciała, podwyższone ciśnienie, cukrzyca, zdarza się wstawanie nocne.
Obowiązkami opiekunki są: pielęgnacja podopiecznej, gotowanie, utrzymanie porządku w domu. Większe zakupy robi się z córką raz w tygodniu, jest możliwość samodzielnych zakupów w okolicy.
Opiekunka: powinna być osobą niepalącą i umieć porozumiewać się po niemiecku - stopień komunikatywny. Blisko do sklepu, do dyspozycji rower..
Stawka 1250€ , zwrot kosztów podróży
Zapraszamy do kontaktu tel. 721177679 lub 757835182

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.