Dodane przez interjob 20 czerwca 2017

OPIEKUNKA DO PANA

Miejsce pracy: Taunusstein

Firma ROKITA CARE  Katarzyna Rokita (z siedzibą w Balicach/ k. Krakowa) jest dynamicznie rozwijającą się działalnością, świadczącą usługi opiekuńcze. Naszym głównym celem jest pomoc seniorom, którzy potrzebują wsparcia w życiu codziennym.
Mamy świadomość, że jest to możliwe tylko dzięki wykwalifikowanemu personelowi, któremu oferujemy współpracę w charakterze opiekunki lub opiekuna osób starszych. Gwarantujemy Państwu legalną i dobrze płatną pracę.

 

Poszukujemy opiekunki do Pana od 24 czerwca z językiem komunikatywnym, Taunusstein.

 

Podopieczny 86 lat, 168 cm, 68 kg, Pflegestufe 1

 

Pan cierpi na średniozaawansowaną demencję, ma problemy ze słuchem oraz wzrokiem. Jest cukrzykiem - codziennie przychodzi pielęgniarka w celu podania insuliny oraz innych lekarstw. Podopieczny jest inkontynentny, nosi pampersy. 
Porusza się za pomocą rolatora, wymaga pomocy przy higienie ciała.

Podopieczny ma dwóch synów, którzy regularnie go odwiedzają. Ogólnie jest osobą komunikatywną, spokojną, przyjazną, towarzyską. Dużo czasu spędza z sąsiadami z którymi ma bardzo dobre relacje.

Pan mieszka w domu jednorodzinnym około 120 m2, dla opiekunki pokój z balkonem, internet.

STAWKA: 1150 euro

Sposób aplikowania: Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość na  e-mail: k.rokita@rokitacare.com lub kontakt pod nr tel.: 506 911 595, 505 468 668

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Twój adres email jest u nas bezpieczny. Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.