Dodane przez berlinopieka 06 lipca 2017

Opieka nad seniorką od zaraz! (1350 Euro)

Miejsce pracy: Mullheim

Firma Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osobę w charakterze opiekuna/ki osoby zależnej w 79379 Müllheim.

Kiedy:

od zaraz

Wynagrodzenie:

1350 Euro

Do opieki:

pani Irma (89 lat, 155 cm, ok. 64 kg) mieszkająca z siostrą w domku jednorodzinnym.

Stan zdrowia:

pani ma problemy z poruszaniem się, w przeważającej mierze porusza się na wózku inwalidzkim, cierpi na demencję, ma problemy ze wzrokiem. Pani jest niekontynentna (nosi pieluchę), noce są spokojne.

Oczekiwane obowiązki:

pomoc przy higienie osobistej, zmianie pampersów, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, pomoc przesadzaniu na wózek (z pomocą windy), zakupy, gotowanie, prace zw. z utrzymaniem domu w porządku, pranie, prasowanie.

Do dyspozycji na miejscu:

- osobny pokój

- osobna łazienka

- TV

- Internet

Dodatkowe informacje:

codziennie do pomocy przychodzi Pflegedienst

Wymagania:

+ min. komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego

+ doświadczenie w opiece

+ wysoka kultura osobista

+ odpowiedzialność i chęć do pracy, uczciwość

Oferujemy:

+ legalną i bezpieczną pracę z oskładkowaniem,

+ atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

+ transport do miejsca pracy i z powrotem,

+ wsparcie przez cały okres zatrudnienia.

Kontakt:

Berlin - Agencja Pracy Tymczasowej

ul. Przyjaciół Żołnierza 4/54

71-670 Szczecin

Tel.: 534 302 296, 794 404 484

www.berlin-opiekunki.pl

Firma Berlin- Agencja Pracy Tymczasowej jest zarejestrowana w rejestrze agencji prowadzących agencja zatrudnienia pod numerem 10296 w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Szczecinie.