Dodane przez findstaff 22 sierpnia 2017

Opiekunka osób starszych, Niemcy - do 1500 euro ne

Miejsce pracy: Niemcy

Dla naszego Klienta Firmy współpracującej z firmą niemiecką, poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekunka osób starszych, Niemcy - do 1500 euro netto/msc

Obowiązki:

·         Opieka nad osobą starszą (szczegółowy zakres obowiązków ustalamy wg indywidualnych potrzeb)

Wymagania:

·         Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Mile widziane prawo jazdy kat. B

·         Mile widziany dyplom opiekunki

Oferujemy:

·         Długoterminową współpracę

·         Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

·         Legalną pracę na terenie Niemiec

·         Dodatek za czynne prawo jazdy – 50 euro netto/msc

·         Wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1100-1500 euro netto

·         Umowę zlecenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.pl z dopiskiem „Opiekunka Niemcy”