Dodane przez konik24 12 grudnia 2017

GRUDNIOWE ZASTĘPSTWA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Miejsce pracy: cale Niemcy

Centrum Językowe Konik24

www.pracadlaopiekunek24.pl

Specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w OPIECE na terenie Niemiec.

W obecnej chwili poszukujemy:

OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH - ŚWIĄTECZNE ZASTĘPSTWA

(oferty bez znajomości języka niemieckiego).

Spędź Święta Bożego Narodzenia na terenie Niemiec, zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami.

Praca w systemie zmianowym, istnieje możliwość powrotu na zlecanie do obecnej lub nowej rodziny.

To ty decydujesz jak długo chcesz pracować.

Zakres obowiązków:

prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

! ! ! SPRAWDZONE MIEJSCA PRACY ! ! !

 Wymagania:

- doświadczenie w opiece - akceptujemy doświadczenie w rodzinie wśród bliskich osób.

- dobry stan zdrowia

- mile widziane prawo jazdy kat B

Oferujemy:

> Wynagrodzenie - dla ofert bez znajomości języka od 3000 zł miesięcznie

   plus świąteczna premia od 400 zł do 800 zł

> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie

> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach

> Transport oraz zwrot kosztów podróży

> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€

> Podwójne diety i premie na święta

> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce

> Ubezpieczenia dla członów rodziny

> Opiekę, wsparcie i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

> Nie pobieramy żadnej prowizji

W swojej ofercie posiadamy również oferty ze znajomością języka niemieckiego na poziomie:

- podstawowym

- komunikatywnym

- dobrym

- bardzo dobrym

Wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego  i warunków pracy do 1500€ netto miesięcznie

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową: www.pracadlaopiekunek24.pl

Zgłoszenia prosimy kierować na nr.tel:

570 718 736

LUB

- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

pracujemy w dni robocze od 9 do 17

Zapraszamy