Dodane przez Prohelp24 21 grudnia 2017

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Zlecenie dla Pani ze średnim jęz. niemieckim do 72539 Pfronstetten od 29.12.2017 na 2 m-ce do chodzącej Pani , która mieszka sama. Podopieczna choruje na demencje i nietrzymanie moczu. Szczegółów o zleceniu i wynagrodzeniu udzielamy TYLKO telefonicznie. Współpracujemy na korzystnych warunkach z osobami prowadzącymi polską lub niemiecką działalność gospodarczą. Zatrudniamy również Panie na umowę zlecenie. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU 58 783 35 25

Portal Opiekunki24.PL nie jest administratorem danych osobowych kandydatów aplikujących na zamieszczone na portalu ogłoszenia dotyczące zatrudnienia. Podmioty oferujące zatrudnienie decydują o środkach i celach przetwarzania danych osobowych kandydatów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia
z najnowszymi ofertami pracy!

Zapis udany, dziękujemy.
Chcę otrzymywać bezpłatne powiadomienia o najnowszych ofertach pracy na wskazany adres email Zaznaczając to okienko wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego przez Ciebie adresu e-mail przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Administrator portalu opiekunki24.pl, w celu wysyłania bezpłatnych powiadomień z najnowszymi ofertami pracy na podany adres e-mail. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.