Dodane przez PaladinsCare 16 lutego 2018

Opiekun / opiekunka srodowiskowa

Miejsce pracy: Anglia

Praca na stanowisku opiekuna / opiekunki środowiskowej.

Obowiązki
Opiekunka środowiskowa - zajmuje się opieką nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi mieszkającymi we własnych domach. Pomoc w podstawowych czynnościach, takich jak; kąpiel, toaleta, podanie lekarstw, przygotowanie i podanie posiłków, pomoc w wykonaniu obowiązków domowych i inne czynności w zależności od potrzeb klienta. Podopieczni nie wymagają ciągłej opieki, potrzebują jedynie wsparcia w niektórych istotnych aspektach życiowych.

Wymagania
- Minumum komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- Mile widziane wczesniejsze doświadczenie w sektorze opieki
- Ważne prawo jazdy i gotowość do jazdy w Wielkiej Brytanii (ruch lewostronny)
- Pełnoletność i gotowość do pracy w wymiarze co najmniej 40 godzin tygodniowo
- Troskliwa i pozytywna osobowość
- Umiejętność zapewnienia poufności danych osobowych
- Umiejętność pracy z własnej inicjatywy jak również w zespole
- Punktualność
- Umiejętność budowania pozytywnych relacji z innymi.

Oferujemy
- Prace do 7 dni w tygodniu, w tym dni powszednie, wieczory i weekendy
- Szkolenia
- Możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji QCF od poziomu 2 do poziomu 5
- Ubezpieczenie emerytalne
- Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy).
- Wynagrodzenie brutto: od £8.00/h do £12.00/h (zatrudnienie badz samozatrudnienie)
- Zakwaterowanie: zapewniamy zakwaterowanie dla pracowników, pokój prywatny lub dzielony w przypadku par/znajomych.
Pracownik ponosi koszty zakwaterowania.
- Szybki start pracy
- Dostęp do samochodów służbowych w celu przeprowadzenia wizyt w domach naszych klientów, badz doplata £0.25 za mile w przypadku pracownikow posiadajacych wlasny samochod.
- Odbiór pracowników z lotniska Luton, przewóz do miejsca zakwaterowania
- Pomoc w złożeniu wniosku o numer ubezpieczenia społecznego, założeniu konta bankowego, rejestracji na samozatrudnienie