Dodane przez niemcyde 20 marca 2014

OPIEKUNKA DO DZIECI

Miejsce pracy: okolice Kassel

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze OPIEKUNKI DO DZIECI

Opis stanowiska:

Sprawowanie opieki nad dwójką niemowląt - bliźniaki.

1. Opieka nad dziećmi
2. Czynności pielęgnacyjne, codzienna toaleta
3. Przygotowywanie posiłków, utrzymywanie porządku w domu, zakupy
4. Aktywne spędzanie czasu wolnego

Wymagania:

1. Duże doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku niemowlęcym
2. Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
3. Łagodne, przyjacielskie usposobienie, cierpliwość, rzetelność
4. Referencje
5. Mile widziane wykształcenie około medyczne oraz czynne prawo jazdy

Oferujemy:

1. Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia – UMOWA O PRACĘ
2. ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - ok. 1100 euro netto (,,na rękę'')
3. Wyjazd 'z końcem kwietnia na minimum 3 miesiące
4. Składki ZUS od średniej krajowej - 3746 zł brutto
5. Dokument A1 / karta EKUZ
6. Zapewniona ciągłość pracy - okres składkowy zaliczany do emerytury
7. Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
8. Zwrot kosztów dojazdu
9. Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę
10. Odrębne wynagrodzenie za każdą poleconą osobę – program POLEĆ NAS!

KONTAKT:

tel.32 775 88 70

aleksandra.dziewanowska@workexpress.pl

ul. Warszawska 10

40-006 Katowice