Dodane przez personnelsolutions 29 października 2012

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH- NIEMCY- PILNE!!!

Personnel Solutions Sp.z o.o. Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą jako agencja pracy tymczasowej (nr rej. 3636) i pośrednictwa pracy. Powołaliśmy naszą firmę aby w optymalny sposób połączyć osoby poszukujące pracy z ich przyszłymi pracodawcami.

(lokalizacja: Niemcy)
Nr ref.: OP/NIEM/12

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH – NIEMCY- PILNE!!!

OP/NIEM/12

Obowiązki

  • Dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej
  • Zabiegi pielęgnacyjne
  • Codzienna toaleta
  • Wizyty u lekarza, w aptece
  • Zakupy
  • Pomoc w codziennych obowiązkach domowych

Wymagania

  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym- WARUNEK KONIECZNY!
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
  • Cierpliwość, przyjazne przysposobienie i życzliwość wobec osób starszych
  • Wyrozumiałość
  • Dyspozycyjność
  • Prawo Jazdy kat. B (mile widziane).

Oferujemy

  • Najlepszą formę zatrudnienia – umowę o pracę
  • Legalne zatrudnienie
  • Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego
  • Atrakcyjne zarobki
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Organizację wyjazdu do Niemiec
  • Elastyczne terminy wyjazdów (nawet 1-miesięczne kontrakty)

Nr telefonu: (+48)  796-160-783

Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na adres:

a.drukala@personnelsolutions.pl

Prosimy o uwzględnienie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".